wooody Odesláno 23. červen 2010 Odesláno 23. červen 2010 jinak držko o tu technickou řekni standovy, vyjde tě to asi o 3 stovky dráž ale projde to pokaždý :-D Citovat
Rejty Odesláno 23. červen 2010 Autor Odesláno 23. červen 2010 DIKEC ZA RADU:))) MAM JEN VYFUK..KOLA PREHODIM,JINAK NIC,KAT MAM:) Tady bydlim mno..musim si privezt par veci:) Citovat
MHS Odesláno 23. červen 2010 Odesláno 23. červen 2010 rejty:muzu se te zeptat kolik ti cca sedne auto na tom stelovak kdyz to plne nalozis? Citovat
P4WLYK Odesláno 23. červen 2010 Odesláno 23. červen 2010 rejty a ta modrá 206 je tady někde na foru nebo ee? Citovat
Rejty Odesláno 23. červen 2010 Autor Odesláno 23. červen 2010 jojky,odkaz sem nedal:-D http://reality.bazos.cz/inzerat/6101420/21-70m2-14-baraku-do-osobniho-vlastnictvi.php je tam par fotek pronajmuteho bytu od kamarada:)))) hale mam snizenou zadni napravu o 7 cm... a kdyz to nalozim fest kecne 3cm..vepredu vubec..tam je to porad stejne Citovat
peugeot09 Odesláno 23. červen 2010 Odesláno 23. červen 2010 Není to pro jednoho zbytečně moc velký? Citovat
Rejty Odesláno 23. červen 2010 Autor Odesláno 23. červen 2010 jj, pro dva..pro mne a pritulkyni:-D:aut Citovat
SV 24 Odesláno 23. červen 2010 Odesláno 23. červen 2010 pekny to budes mit! Hlavne uz bydlis sam,takze pecka! Citovat
P4WLYK Odesláno 24. červen 2010 Odesláno 24. červen 2010 tyjo zvenku nic moc, ale zevnitř pěknej bejvák... to je celej barák nebo v tim je vic bytu? Citovat
Rejty Odesláno 24. červen 2010 Autor Odesláno 24. červen 2010 jsou tam asi 4 byty...... my mame 2+1 +spis,koupelna a zachod zvalst:super Citovat
Grlik Odesláno 24. červen 2010 Odesláno 24. červen 2010 Fakt pěknej byt libi se mi to řešení \"ložnice\" Citovat
vojtasUL Odesláno 24. červen 2010 Odesláno 24. červen 2010 tak ta tvoje kára se fakt nedá přehlídnout, ráno jedu do Lovosic a řikam si co se to plazí za rozpláclou 206ku a najednou Rejťák vypadá to luxusně Citovat
Rejty Odesláno 24. červen 2010 Autor Odesláno 24. červen 2010 dikec vojto:)))) jen skoda ze sem ji zatim envidel ve zpetnem zrcatku..rpsitit tyden az se nejak rpestehuju,tak vykytuju naraznik a necham ho laknout s maskou a kapotou:) Citovat
Rejty Odesláno 27. červen 2010 Autor Odesláno 27. červen 2010 dneska sem si dal dostavenicko u kamose....tohle sou moje byvale kola:-D Citovat
Rejty Odesláno 28. červen 2010 Autor Odesláno 28. červen 2010 dneska sem absolovoval druhou policejni silnicni kontolu a bez ztraty kyticky..jen narazky na kola..ale kdyz sem rekl ze mi proste TUV v cesku neuznaji,tak byl klid:-D zalezi fakt na policajtech a rychlosti jizdy:-D:super Citovat
Rejty Odesláno 3. červenec 2010 Autor Odesláno 3. červenec 2010 zháňám leveé zadní dveře na P307 SW..kamos byl akcni a otevrel dvere presne do auta co jelo vedel.....k´d barvy ..... KDAC ** ....... diky moc za nabidky Citovat
Rejty Odesláno 3. červenec 2010 Autor Odesláno 3. červenec 2010 dneska sem dodelal mlhovky a uz sou v narazniku,,takze pujde zitra na auto..ted se du kupat:-D:super Citovat
Rejty Odesláno 4. červenec 2010 Autor Odesláno 4. červenec 2010 tak jsem dodelal naraznik....tak zitra na auto:)))) Citovat
winco Odesláno 4. červenec 2010 Odesláno 4. červenec 2010 hezky vyzera ale už na takom malom kusku vidim 2 nepekne velke ryhy..nebudeš renovovať aj ten origo naraznik?? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.