Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

hosi dá se nejak vyresit cvakani hydroštelu???auto 2 mesice nejelo a po nastartovani a 15 minutovem volnobehu to neprestalo cvakat..co s tim?????

Odesláno

mozna to chce vymenit olej...2 mesice sem to nestartoval..projet to nemozu..uvidime na konci tydne az bude zpet na kolech:)

Odesláno

uz jen vymenit olej, a dat dlouhe srouby..dneska mne dosli dve podlozky 6mm....zitra dalsi dve..dam dluhe srouby a jezdim:-D

Odesláno

kola budu vyzerať super......aj auto vyzera super aj ked je rozebrane :D len mi tam neao furt nepasuje ten hrot v strede kola :D ....... ale určite to bude super :D

Odesláno

introš celkom dobry :D len treba dorobiť to čalunenie.....ale ako vidim že máš s tým celkom roboty a že každa chyba pri šiti je na tom dosti vidieť tak sa do tohoa si nepustim

Odesláno

áááá noční vták doletel:-D to operadlo na leve strane nad tim obloukem je pojrcene schvalne.....bude tak i druha strana...mno a sedak na leve strane je prvni rpace taky to tak vypda...ale ted sou dulezitejsi veci...tak ze to dodelam pak

Odesláno

tak ked to je schválne tak je to v pohode :D ja že to bola nešťastna nahoda ... a možem vydieť z jakeho dôvodu je to pokrčene??? či len čisto esteticka originalita???

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...