Rejty Odesláno 16. červen 2010 Autor Odesláno 16. červen 2010 jo na chvilku mi stejne vyskocila:-D:P Citovat
Rejty Odesláno 16. červen 2010 Autor Odesláno 16. červen 2010 hosi dá se nejak vyresit cvakani hydroštelu???auto 2 mesice nejelo a po nastartovani a 15 minutovem volnobehu to neprestalo cvakat..co s tim????? Citovat
Eon Odesláno 16. červen 2010 Odesláno 16. červen 2010 Oleje je dost? Jinak zkusit projet, pokud to bude cvakat furt, tak zhlasit rádio nebo vyměnit.. Citovat
The_DoctoR Odesláno 16. červen 2010 Odesláno 16. červen 2010 vyměnit všech 16, taky se na to časem chystám Citovat
Rejty Odesláno 16. červen 2010 Autor Odesláno 16. červen 2010 to jebu..uz ted do toho musim nasrat asi 15tis:(((((( Citovat
Rejty Odesláno 16. červen 2010 Autor Odesláno 16. červen 2010 mozna to chce vymenit olej...2 mesice sem to nestartoval..projet to nemozu..uvidime na konci tydne az bude zpet na kolech:) Citovat
Rejty Odesláno 17. červen 2010 Autor Odesláno 17. červen 2010 uz jen vymenit olej, a dat dlouhe srouby..dneska mne dosli dve podlozky 6mm....zitra dalsi dve..dam dluhe srouby a jezdim:-D Citovat
Rejty Odesláno 17. červen 2010 Autor Odesláno 17. červen 2010 tak jsem nahodil levou stranu..tlumic zapadl krasne:) tohle je aktualni stav:-D Citovat
Rejty Odesláno 17. červen 2010 Autor Odesláno 17. červen 2010 tu kolo vepredu...predek si kecne ze guma bude 1cm od lemu Citovat
Rejty Odesláno 17. červen 2010 Autor Odesláno 17. červen 2010 mno a nakonec kola budou vypadat takhle:) Citovat
Rejty Odesláno 17. červen 2010 Autor Odesláno 17. červen 2010 Původně zaslal: Rejty mno a nakonec kola budou vypadat takhle:) Citovat
winco Odesláno 17. červen 2010 Odesláno 17. červen 2010 kola budu vyzerať super......aj auto vyzera super aj ked je rozebrane len mi tam neao furt nepasuje ten hrot v strede kola ....... ale určite to bude super Citovat
bajza206 SW Odesláno 17. červen 2010 Odesláno 17. červen 2010 tož vypadá to dobře na těch kolech ale taky se mi přestává líbit ten střed no ale třeba až ty kolečka vyleštíš tak to bude zas o něčem jinym :super:super Citovat
Rejty Odesláno 17. červen 2010 Autor Odesláno 17. červen 2010 hehe..stredy tam necham nez si vymyslim co tam dat misto nich,pac tam je v poklicce dira:( Citovat
Rejty Odesláno 17. červen 2010 Autor Odesláno 17. červen 2010 a porad sem nevytahl operadlo,takze intros zatim tak:-D Citovat
winco Odesláno 17. červen 2010 Odesláno 17. červen 2010 introš celkom dobry len treba dorobiť to čalunenie.....ale ako vidim že máš s tým celkom roboty a že každa chyba pri šiti je na tom dosti vidieť tak sa do tohoa si nepustim Citovat
Rejty Odesláno 17. červen 2010 Autor Odesláno 17. červen 2010 áááá noční vták doletel:-D to operadlo na leve strane nad tim obloukem je pojrcene schvalne.....bude tak i druha strana...mno a sedak na leve strane je prvni rpace taky to tak vypda...ale ted sou dulezitejsi veci...tak ze to dodelam pak Citovat
winco Odesláno 17. červen 2010 Odesláno 17. červen 2010 tak ked to je schválne tak je to v pohode ja že to bola nešťastna nahoda ... a možem vydieť z jakeho dôvodu je to pokrčene??? či len čisto esteticka originalita??? Citovat
mindwipe Odesláno 17. červen 2010 Odesláno 17. červen 2010 nie nahodou len kvoli tomu sitiu do obluka? inac tu fotku som videl dnes na fb a som myslel ze som ju len prehliadol niekedy davno.. som myslel ze mas uz interier hotovy :D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.