MCabman Odesláno 30. květen 2010 Odesláno 30. květen 2010 hmmm no neviem kámo ... prejdeš s tým niekde vôbec potom ? Citovat
Rejty Odesláno 30. květen 2010 Autor Odesláno 30. květen 2010 jo u nas jo:-D ale az predelam vjezd do zahrady:-D se to alme ze silnice o 30 stupnu:-D Citovat
Rejty Odesláno 30. květen 2010 Autor Odesláno 30. květen 2010 a neni to jedno...tam nebudou az tak velike rozdily:-D Citovat
wooody Odesláno 31. květen 2010 Odesláno 31. květen 2010 tu malou prožinku nevyndavej, ta ti to všechno napíná, jestli chceš tunit štelovák tak fikni tu velkou je to prasaárna, ale menší ne ta pružinka. Citovat
Sobol Odesláno 31. květen 2010 Odesláno 31. květen 2010 moc pěkné kola- chválím ty hroty tam určitě nechej jak jsou.. Citovat
xxxxxXXXXXxxxxx Odesláno 31. květen 2010 Odesláno 31. květen 2010 ako ste poriesili perovanie na zadnej naprave aby vam ti velky pekny kola neskrtali o blatniky resp. podblatniky??? pokial som dobre videl tak 206 ma rovnaky typ zap zadnej napravy jak 405.... Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 31. květen 2010 Odesláno 31. květen 2010 ja mam vzadu seriove tlumice a ani nemam snizenou napravu a v pohode 17ky :-) ale musel jsem dozadu dat 15mm podlozky nevim jak 206ka ale myslim ze ta ma vzadu vic mista nez 306ka Citovat
winco Odesláno 31. květen 2010 Odesláno 31. květen 2010 ten olej je podla mňa dobrej ..... ja mám ten isty plus filter MANN a autičko v lete v zime šlape jak hodinky neni problem....pred tým tam bol neaky castrol a nebolo to boh vie čo........a rozdiel medzi 7000 a 9000 je akurat vo vyzkozite ale kde v čechách máš teploty okolo -45°C takže 7000 stači uplne v pohode Citovat
Rejty Odesláno 31. květen 2010 Autor Odesláno 31. květen 2010 ja si rikal ze to nebude tak horke s tim olejem..u nas teploty max minus 20:-D hroty necham a bude jich podstatne vice nez jen na kolech:-D:aut Citovat
$ Torrez $ Odesláno 31. květen 2010 Odesláno 31. květen 2010 Dlouho jsem tady nebyl takže koukám že změn na autě je dost:D.Jsem rád že auto zůstalo u tebe a nepřišlo do špatných rukou.Jinak ty kolesa jsou třída:potlesk:potlesk:potlesk.A hroty tam nech;). Citovat
Rejty Odesláno 1. červen 2010 Autor Odesláno 1. červen 2010 takze dalsi vec pro kterou jedu hosani:), ne auto ale zadni dvere:) [upravil dne 1/6/10 Rejty] Citovat
Qcko Odesláno 1. červen 2010 Odesláno 1. červen 2010 Nice, bude odskok, v modrej to nie je moc ono, ale k tvojej to bude parada (bordova by bola top ) Citovat
Rejty Odesláno 1. červen 2010 Autor Odesláno 1. červen 2010 mno uvidime s upravenym naraznikem:) jen envim jak vyresim SPZ:( Citovat
Rejty Odesláno 1. červen 2010 Autor Odesláno 1. červen 2010 sou za levno:) tak je doma mit muzu:)))) a ke clean desingnu to bude epes:) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.