Rejty Odesláno 15. květen 2010 Autor Odesláno 15. květen 2010 SPy foto...bez new kol a pred brousenim.jen poskladane..tak si zas nemyslete ze je to nejak TOP Citovat
winco Odesláno 15. květen 2010 Odesláno 15. květen 2010 jj autičko vyzera celkom dobre......len to dať do laku a bude to krajšie Citovat
Rejty Odesláno 15. květen 2010 Autor Odesláno 15. květen 2010 Původně zaslal: winco jj autičko vyzera celkom dobre......len to dať do laku a bude to krajšie na lak si pockate hosi..bude se rezat:-P:aut Citovat
309GT Odesláno 15. květen 2010 Odesláno 15. květen 2010 :blicismajlik:blicismajlik :D:D Je to paráda,jsem zvědavej na final look:papa Citovat
Rejty Odesláno 15. květen 2010 Autor Odesláno 15. květen 2010 ispirace timhle mne neuskodila:-P Citovat
309GT Odesláno 15. květen 2010 Odesláno 15. květen 2010 Bude se rozšiřovat?Bude pseudolaminát?:D Citovat
Rejty Odesláno 15. květen 2010 Autor Odesláno 15. květen 2010 Původně zaslal: 309GT Bude se rozšiřovat?Bude pseudolaminát?:D hovno..cisty plechy:-P laminat Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 15. květen 2010 Odesláno 15. květen 2010 Rejty prosimte jaky mas rozmer tich 17palcovejch kol a jaky mas podlozky prosimte a jeste okolik kde to mas snizeny:D:D Citovat
309GT Odesláno 15. květen 2010 Odesláno 15. květen 2010 Původně zaslal: Rejty Původně zaslal: 309GT Bude se rozšiřovat?Bude pseudolaminát?:D hovno..cisty plechy:-P laminat Dělal jsem si prdel,jak jsem viděl tu červenou.Ale je pěkná,rozhodně by to nebyl kroz zpět Kuba: Na 306 to bude jiný naž na 206ce;) Má i jiný ET a jinak udělaný nadkolí a lemy.... Citovat
Rejty Odesláno 15. květen 2010 Autor Odesláno 15. květen 2010 tak kole sou 7x17\" et 25 .....pod prednima mam 0,5mm podlozku jinak kola sou na prodej za 4500....potrebuji lak a ja nutne love na nove kola:aut Citovat
volvik Odesláno 15. květen 2010 Odesláno 15. květen 2010 hm uvidime jak to dopadne ale zatim to vypada dobre Citovat
Linkisek Odesláno 15. květen 2010 Odesláno 15. květen 2010 Původně zaslal: Rejty ispirace timhle mne neuskodila:-P Dobře, že ses rozhod cvrčka si nechat, ale proč se inspiruješ někým komu bys ty sám mohl být inspirací !? ... Citovat
Eon Odesláno 15. květen 2010 Odesláno 15. květen 2010 Původně zaslal: Rejty tak kole sou 7x17\" et 25 .....pod prednima mam 0,5mm podlozku jinak kola sou na prodej za 4500....potrebuji lak a ja nutne love na nove kola:aut Jestli ti ty kola vydrží do června, nebo kdy pojedeš do Zlína, tak je možná koupím Citovat
Rejty Odesláno 16. květen 2010 Autor Odesláno 16. květen 2010 Původně zaslal: Linkisek Původně zaslal: Rejty ispirace timhle mne neuskodila:-P Dobře, že ses rozhod cvrčka si nechat, ale proč se inspiruješ někým komu bys ty sám mohl být inspirací !? ... nikdy nic neni stejne..tudiz inspiraci by mohli lidi brat ode mne:-P Citovat
Rejty Odesláno 16. květen 2010 Autor Odesláno 16. květen 2010 kreslim navrh rozsireni..snad se vam to bude nejak zamlouvat:-D Citovat
Rejty Odesláno 16. květen 2010 Autor Odesláno 16. květen 2010 tak mne se to libi uz ted:aut...tak snad se o bude zamnlouvat i vam:) Citovat
Rejty Odesláno 16. květen 2010 Autor Odesláno 16. květen 2010 takhle to vypada barevny:-D [upravil dne 16/5/10 Rejty] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.