Rejty Odesláno 27. červenec 2009 Autor Odesláno 27. červenec 2009 Karbon tady,karbon tam. Karbon všude,kam se podívám:) Motorovy prestor jednoho Lupa:) Citovat
Rejty Odesláno 27. červenec 2009 Autor Odesláno 27. červenec 2009 jinak u mně se bude lakovat vnejsi listy a rozebiram interier na dodelani..aktualne mam v interieru červeny flock:-Dto je humus:P Citovat
Hauke Ivo Odesláno 27. červenec 2009 Odesláno 27. červenec 2009 Červenej flock :blicismajlik:blicismajlik tak to je pěknej humus. Už tam hoď tu alcantru :-) Citovat
Rejty Odesláno 27. červenec 2009 Autor Odesláno 27. červenec 2009 dneska sme trochu blbli misto ladeni auta:-D Citovat
Rejty Odesláno 11. srpen 2009 Autor Odesláno 11. srpen 2009 tady je to docela videt jak to mam snizene:-D Citovat
Rejty Odesláno 11. srpen 2009 Autor Odesláno 11. srpen 2009 zepredu..jak mam nizko zrcatko..mazec....ale mam to zvedle na 7 cm od zeme:-D Citovat
Rejty Odesláno 11. srpen 2009 Autor Odesláno 11. srpen 2009 pak sem jeste neco nafotil mno:)za chvilku hodim fotky s letadlem-D Citovat
Rejty Odesláno 11. srpen 2009 Autor Odesláno 11. srpen 2009 tak na vylete k nemeckym hranicím:) takova obr hospoda a mue Lentilka [upravil dne 11/8/09 Rejty] Citovat
Rejty Odesláno 11. srpen 2009 Autor Odesláno 11. srpen 2009 matchbox:-D takove fotky mne bavi:-D Citovat
Rejty Odesláno 11. srpen 2009 Autor Odesláno 11. srpen 2009 zezadu zezadu,to já mám nejradši:-D:roker [upravil dne 11/8/09 Rejty] Citovat
Rejty Odesláno 11. srpen 2009 Autor Odesláno 11. srpen 2009 vepředu urcite o 3cm a vzadu o 4...... Citovat
Rejty Odesláno 11. srpen 2009 Autor Odesláno 11. srpen 2009 Původně zaslal: volvik pekne fotecky díky,ale uz se klepu na zdrcadlovku,tak budou lepcejsi:-D Citovat
309GT Odesláno 11. srpen 2009 Odesláno 11. srpen 2009 Hlavně by to chtělo kola a dodělat tu masku:D Ale jinak pěkný Citovat
Rejty Odesláno 11. srpen 2009 Autor Odesláno 11. srpen 2009 Původně zaslal: 309GT Hlavně by to chtělo kola a dodělat tu masku:D Ale jinak pěkný taky bude:-P maska je vybrousena hladka,jenze kdyz mne lakyra rekl 5tisic za nalakovani list,tak sem zatim rezignoval............kola letos asi uz nebudou...dam tedka za fotacek,tak na kola seru:-D [upravil dne 11/8/09 Rejty] Citovat
Voighta Odesláno 11. srpen 2009 Odesláno 11. srpen 2009 Ta první ,,matchbox\" fotka je fakt super Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.