Rejty Odesláno 30. leden 2013 Autor Odesláno 30. leden 2013 jj sedí to líp, bez žltých hlmoviek:) Citovat
kolmi Odesláno 30. leden 2013 Odesláno 30. leden 2013 Bez znaku vypadá luxusně Už se těším na léto, až bude nějakej sraz,tak se dojedu mrknout Citovat
Rejty Odesláno 31. leden 2013 Autor Odesláno 31. leden 2013 PIPI: já to otočil:D tady fotka ze dne:) nevím co je hezčí. jestli znak nebo bez?? až to bude s novou mřížkou \"plástev s chrom lištou\" a jeste jedním suprice:) tak to bude asi cool:) [upravil dne 31/1/13 15:21 od Rejty] Citovat
pipistrel Odesláno 31. leden 2013 Odesláno 31. leden 2013 bez ale svieti tam moc ten jazyk ci ako to nazvat. supni ho do cierna edit: toto myslim [upravil dne 31/1/13 12:08 od pipistrel] Citovat
Rejty Odesláno 31. leden 2013 Autor Odesláno 31. leden 2013 jj má černu lesklu foliu... tak ho přelepím..už nebudu nic stříkat sprejem:D když se tak na to auto dívám..zasloužilo by skopnout ještě o fous dolů a napadla mne jed¨na taková perverzní věc:D Xenony do Mlhovek:) ale 3600 kelvinů [upravil dne 31/1/13 18:16 od Rejty] [upravil dne 31/1/13 19:01 od Rejty] Citovat
safi1 Odesláno 31. leden 2013 Odesláno 31. leden 2013 Rejty teraz je to šupa... musim si zohnať aj ja aku masku a dat zavariť kapotu... Chcem sa opýtať ohladom tej kože na kapotu... Ked stým jazdis tak nenapada ti prach pod tu kožu a nepoškriabe to pod tou kožou LAK ? Lebo rozmyšlam nad tým aj ja len toto ma odradza Citovat
Guest Kamik-N Odesláno 5. únor 2013 Odesláno 5. únor 2013 Safi pokavad pořádně navoskujěš kapotu tak nehrozí nějaké poškození laku ;-) :-) Citovat
Rejty Odesláno 10. únor 2013 Autor Odesláno 10. únor 2013 Prač sou doby kdy to leželo skoro jak kamikovi:) ale počád sem o hodně níž než serie:D K pracem: Hotové konečně polepy sloupku dveří do černé lesklé, opravena patice antény a nahozen kratký \"proutek\" z C5, vyluxovano a umyto:) Citovat
safi1 Odesláno 10. únor 2013 Odesláno 10. únor 2013 Ty voe Rejty ma plechy Kde je bočny blikač? Pekne nizko to mas sa mi to velmi páči;) Citovat
Rejty Odesláno 10. únor 2013 Autor Odesláno 10. únor 2013 mám jen 1 plech jak praskl ráfek...blikače jsou na té červené a další mam v poličce připravené Cinicman...ty si iný \"LAJKER\" :D:D:D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.