Rejty Odesláno 14. říjen 2012 Autor Odesláno 14. říjen 2012 mám serii..ale..CITROEN Xsara VTS 283*22 mm proč??? potřebuju tak 1 cm podložky no dopředu:( Citovat
kolmi Odesláno 14. říjen 2012 Odesláno 14. říjen 2012 A asi ten brzdnej účinek je sakra znát,co ? Já přemýšlel o brzdách z 607 3.0 v6, ale .. bylo by řečeno,že by tam muselo být hrozný předělávání. A tyhle brzdy,co si tam dal,byly kus za kus? .. .. Vypada to sakra přísně Citovat
Rejty Odesláno 19. říjen 2012 Autor Odesláno 19. říjen 2012 Jo znát to je..ale chtělo byto větší brzdovej válec:) jinak dnes dorazily zrcatka nově nalakované..bezva barvičku z citroena EKZ:) černá z červenámi stříbrnými a zlatými třpytkami. super barva:) Citovat
Rejty Odesláno 19. říjen 2012 Autor Odesláno 19. říjen 2012 šecko bude kamaráde:)..večer je složím:) [upravil dne 19/10/12 13:44 od Rejty] Citovat
Rejty Odesláno 19. říjen 2012 Autor Odesláno 19. říjen 2012 tak v Neděli to nafotím až budou složené na autě Citovat
Rejty Odesláno 22. říjen 2012 Autor Odesláno 22. říjen 2012 Tááák konečně foto na autě...dnes jsem po měsíci vytáhl auto na projíždku vyluxovat a natankovat.... Máme krásných 118145 km najeto po 11 letech:) nové ostřikovače..už né ty hnus kulaté cucky:D a detail na třpytky:) Citovat
Rejty Odesláno 22. říjen 2012 Autor Odesláno 22. říjen 2012 je zalakovaná po zavaření černým matt sprejem přes plnič aby to nepraskalo...bohužel jsem ještě nebyl schopen nechat dolakovat...takže to stejně prasklo....musim to odbrousit a udělat znova:) Citovat
Rejty Odesláno 24. říjen 2012 Autor Odesláno 24. říjen 2012 Tááák podzimní čas nastal...moje oblíbené období. moje oblíbené místo..Miluji ty barvy....myslim že se fotky budou Líbit hlavně Pepitovi:D Citovat
FiFa_cze Odesláno 24. říjen 2012 Odesláno 24. říjen 2012 Krása krása Ty kola jsou fakt pecka! Taky jsem chtěl něco nafotit s podzimní atmosférou, ale nakonec jsem na to při přezouvání na zimáky zapomněl Citovat
Rejty Odesláno 24. říjen 2012 Autor Odesláno 24. říjen 2012 musim konečně udělat ty sloupky na lesklou černou:) jen zajít do OBI pro folii:) Citovat
ericc64 Odesláno 24. říjen 2012 Odesláno 24. říjen 2012 Velmi pekne az na ten kondom na kapote Citovat
kolmi Odesláno 24. říjen 2012 Odesláno 24. říjen 2012 Vypadá to fakt moc hezky Ty sloupky tomu hodně pomůžou,taky sem je teď lepil a nemůžu se vynadívat jak mi to padne k těm zadním oknům s tmavou folií Ty hele rejty,mam dotaz .. o víkendu bych měl dělat ty svody a predpokladam,ze ty je urcite uz mas na autě ... tak nemas nejakej ten tip,kudma se tam nejlip dostat,nebo co bude muset jit ven..at vim,na co se pripravit díky moc Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.