Stráňa Odesláno 16. červenec 2012 Odesláno 16. červenec 2012 kaple super:super, až bude znak bude i maska:super....hele co to máte za sraz v orlickejch, máme to s kámošem docela kousek? Citovat
Rejty Odesláno 16. červenec 2012 Autor Odesláno 16. červenec 2012 www.tuned-pugs.cz....od pátku do něděle...klidně kluci přijedte:))) radi vás uvidíme a poznáme:) Citovat
Tom_206 Odesláno 16. červenec 2012 Odesláno 16. červenec 2012 Vypadá to dobře, sice se mi to bez znaku líbilo víc ale Hlavně ta kaplička je TOP Citovat
Rejty Odesláno 16. červenec 2012 Autor Odesláno 16. červenec 2012 bez znaku bude neboj:) maska byla za 100 kč znak dodá kamarád:) Citovat
Nanjua Odesláno 16. červenec 2012 Odesláno 16. červenec 2012 Do prdele ta kaplička vypadá dobře! Citovat
Stráňa Odesláno 16. červenec 2012 Odesláno 16. červenec 2012 www.tuned-pugs.cz....od pátku do něděle...klidně kluci přijedte:))) radi vás uvidíme a poznáme:) navrhnu to a třeba by jsme i přijeli a něco víc o tom srazu, na stránkách jsem nic nenašel...třeba kde to přesně je a jaká je plánovaná účast;) Citovat
Rejty Odesláno 16. červenec 2012 Autor Odesláno 16. červenec 2012 http://www.tuned-pugs.cz/forum/viewtopic.php?f=16&t=277 Citovat
winco Odesláno 19. červenec 2012 Odesláno 19. červenec 2012 http://www.tuned-pugs.cz/forum/viewtopic.php?f=16&t=277 ja len taky menši technikcy dotaz pre neregistrovaných členov ten link je nefunkčny Citovat
Cinicman Odesláno 19. červenec 2012 Odesláno 19. červenec 2012 To je nátlak na registráciu... Citovat
Rejty Odesláno 19. červenec 2012 Autor Odesláno 19. červenec 2012 T888k zítra konečně sraz Tuned-pugs.cz....ale bohužel bez mojí 206:bojim mno tak snad se někedy na nějaky sraz se svojí 206 dostanu:D Citovat
Rejty Odesláno 23. červenec 2012 Autor Odesláno 23. červenec 2012 černa k černé ale folie je dost:D Citovat
Cinicman Odesláno 24. červenec 2012 Odesláno 24. červenec 2012 Tak bleskem natiahnuť žltú aby si mohol byť v našom FogGang-u... Citovat
Rejty Odesláno 24. červenec 2012 Autor Odesláno 24. červenec 2012 hoši první sem to tu rozjel já, jenže já jsem už o dost vpředu než vy..takže yellow fog sů OUT:roker:D:D:D Citovat
pipistrel Odesláno 24. červenec 2012 Odesláno 24. červenec 2012 ale ty si bol sam. my mame gang Citovat
Cinicman Odesláno 24. červenec 2012 Odesláno 24. červenec 2012 Presne tak... za to že si kedysi objavil 70-te roky ti tu nikto diplomy dávať nebude... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.