Andreww Odesláno 28. říjen 2011 Odesláno 28. říjen 2011 Přijeď, přijeď, přijeď Letos už to asi neklapne co? Citovat
Rejty Odesláno 28. říjen 2011 Autor Odesláno 28. říjen 2011 letos ne..ale budu mit nový JOb tak bude i celolak kamo:) tak pak na ajře přijedu Citovat
Andreww Odesláno 28. říjen 2011 Odesláno 28. říjen 2011 Barva zůstává, nebo bude nějaká úchylárna? Citovat
Rejty Odesláno 29. říjen 2011 Autor Odesláno 29. říjen 2011 zustaneme u naší barvy:) v plánu připadá pořídit naší 206 Dvojče s HDI pod kapotou:) Citovat
Guest Kamik-N Odesláno 29. říjen 2011 Odesláno 29. říjen 2011 Moc moc povedená 206, líbí se mi velmi moc Citovat
Rejty Odesláno 30. říjen 2011 Autor Odesláno 30. říjen 2011 díky..brzo budou fotky v poskladanem stavu...teda bude to vypadat porad stejne:D Citovat
Rejty Odesláno 30. říjen 2011 Autor Odesláno 30. říjen 2011 všechna eletrika v motoru funguje,svítí,troubí, bliká topí všecko ide. ALE..... při otočení klíčku do startovací polohy motoru sa mně to celé vypne zhasne a praskne pojistka v pojistkové skříni v motorovem prostoru..... Mohl by to byt nejaky šlus na startéru??? jinak mne nic nenapadá...očka u kostřících kabelů jsem obrousil a očistli..tam problem nebude..ale co starter?nic jineho mnenenapadlo Citovat
Qcko Odesláno 30. říjen 2011 Odesláno 30. říjen 2011 Odpoj taky ten tenky drat ktory donho ide a skus zapnut klucik, ak nepraskne poistka, tak ho mas niekde skratnuty... Citovat
Rejty Odesláno 30. říjen 2011 Autor Odesláno 30. říjen 2011 ten maly tenky drat sem anstavoval novám očkem...podivu se na to zas Citovat
Qcko Odesláno 31. říjen 2011 Odesláno 31. říjen 2011 Inak este som zabudol, musis ho zkontrolovat po celej dlzke, niekde sa ti moze opierat o kostru Citovat
Rejty Odesláno 1. listopad 2011 Autor Odesláno 1. listopad 2011 tak dalsi problem...cvaká mi v BSI a podle cvakání se rozsvicí a zhasínají kontrolky na budikách a skákají mne ručičky na olej otáčky a rychlost...všechny kontakty na baterce a na kostru sem obrousil a očistil, kabelové svazky sem měl celou dobu v suchu. kostra na motoru je tam kde byla původně.tak já nevím kde je problém...... Citovat
Rejty Odesláno 1. listopad 2011 Autor Odesláno 1. listopad 2011 tak přesně po roce to skoro chytlo.....benzin je...trochu chytalo..ale nemam dolety převodový olej a vodu v chlazení....ted už jen doufat že až to dam dokzby ten zbytek,že se mi nepotká motor [upravil dne 1/11/11 17:36 od Rejty] Citovat
cechic Odesláno 1. listopad 2011 Odesláno 1. listopad 2011 Prej obsah je nedostupný :/ Ale jinak přeju hodně štěstí než zavrčí. Moc pěkná práce:potlesk Citovat
Rejty Odesláno 2. listopad 2011 Autor Odesláno 2. listopad 2011 ¨tak bez problému motor beží..sice cvaká jak šicí stroj aele psotupem času to dycky zmizelo:) Citovat
vinorak Odesláno 2. listopad 2011 Odesláno 2. listopad 2011 asi mu chvíli trvá, než hydroštely zaplní olej..... Citovat
bajza206 SW Odesláno 2. listopad 2011 Odesláno 2. listopad 2011 No tak to gratuluju a co kontrolková diskotéka nebo už se to samo uzdravilo:D v sobotu stopro dorazim už se těšim až to uvidim naživo:super Citovat
Frozz Odesláno 2. listopad 2011 Odesláno 2. listopad 2011 nee dejte sraz v neděli, to tam můžu přijet i já :-( Citovat
Rejty Odesláno 3. listopad 2011 Autor Odesláno 3. listopad 2011 je tada fakt že tenkrát v servisu mi tam nalili místo 5w40 10w40 a scakalo to víc....ted sem to nechal vypláchnout a naleji oleji opě TEC2000.. a dělá to mín..ale vždycky tenhle typ motoru ty hydroštely cvakali:) a DŮKAZ MÍSTO SLIBŮ! ted nevím jestli ty nové rozvody přispěli k tomu že to ma hladší volnoběh...ale podstatně v budu rád když se to nepotká a fotka motráku..ted už jen lak zvenku a kola a seru na to(krom detailu už pak) a zepředu kupodivu stejný hnus jako předtim..jen přibylo lízo z 206+ od Frozze [upravil dne 3/11/11 17:09 od Rejty] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.