Rejty Odesláno 27. červenec 2011 Autor Odesláno 27. červenec 2011 dnes porběhlo pasování předního lízatka z 206+ Citovat
309GT Odesláno 28. červenec 2011 Odesláno 28. červenec 2011 Jsem si říkal,kurva co to je za nárazník a on je obráceně:D:D Ale jsem zvědavej na další fotky,nejlíp celýho auta Citovat
Rejty Odesláno 28. červenec 2011 Autor Odesláno 28. červenec 2011 v klidu..zatim je to v těžkym progresu:D o vikendu bude toho na focení dost:) Citovat
Rejty Odesláno 28. červenec 2011 Autor Odesláno 28. červenec 2011 Dnes sme s klukama trochu fotili..tečky omluvte:( mam zasrany čip a nechci to čistit sam neb bych to posral:(....Frozz a Lukas309 [upravil dne 28/7/11 od Rejty] Citovat
309GT Odesláno 28. červenec 2011 Odesláno 28. červenec 2011 Viz FB :B Krásná 206+ ,ale 309 je top!Origo,krásná,snížená,na speedlinech....krásky,ale já mám vytěze,309- měli ještě duši..... Citovat
Rejty Odesláno 30. červenec 2011 Autor Odesláno 30. červenec 2011 Tak v uterý budou:) 7\"x17\"..z 206 RC [upravil dne 30/7/11 od Rejty] Citovat
Eon Odesláno 30. červenec 2011 Odesláno 30. červenec 2011 Super Ty kola jsou prostě nejkrásnější jestli je budeš mít ještě tou zlatou, tak to bude epes Já je budu dávat do oranžový, plus pruh na boku Citovat
Rejty Odesláno 31. červenec 2011 Autor Odesláno 31. červenec 2011 mno barvu zatim nevim...vypada to ze udelam kazdou stranu jinou barvou...zlatou a grafitovou:) Citovat
Rejty Odesláno 3. srpen 2011 Autor Odesláno 3. srpen 2011 Krom Lukáše(FROZZ) mi na autě pomáha i přítule:) Citovat
georgegg Odesláno 3. srpen 2011 Odesláno 3. srpen 2011 dobře ona, akorát by to chtělo lepší foto:aut Citovat
bajza206 SW Odesláno 3. srpen 2011 Odesláno 3. srpen 2011 Radši bych to potom překontroloval přeci jen je to náprava:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Citovat
Rejty Odesláno 11. září 2011 Autor Odesláno 11. září 2011 motor a převodovka bude černá to víko zustane:) Tady na setrvaku nevim kde brat....vazi asi 5,9 kg....asi ho necham...... takže zbyvaji sehnat svody z 2,2 16V...dodelat ty rozvody,nahodit kotouče..vymenit provozní kapaliny nahodit kola a muzem jezdit:) dělam na tom tedka každej den:P Citovat
Rejty Odesláno 11. září 2011 Autor Odesláno 11. září 2011 KOUPÍM SVODY Z MOTORU 2,2 16V.......!!!! pohledejte nekde kdo ma u sebe..diky Citovat
Buback Odesláno 12. září 2011 Odesláno 12. září 2011 huste si hrajes Ja si chcu taky takhle hrat!! Kazdopadne drzim palce, at se ti to zdari jak si prejes Citovat
Jeny Odesláno 12. září 2011 Odesláno 12. září 2011 hele jestli nebudeš rozebírat motor a celej ho nenecháš vyvážit, tak ten setrvák nech tak, jak je:) Citovat
Rejty Odesláno 12. září 2011 Autor Odesláno 12. září 2011 nebudu to delat..práce navic:D motor jen vycistim a natřu:) jinak stejne tam neni kde brata važí 5,9 kg Citovat
Stuchy Odesláno 13. září 2011 Odesláno 13. září 2011 máš to pěkný ale jsi jeden z mála co to takhle může dělat já jezdím každej den 60 Km do práce tak u mě by to asi nešlo Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.