Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Dnes sme s klukama trochu fotili..tečky omluvte:( mam zasrany čip a nechci to čistit sam neb bych to posral:(....Frozz a Lukas309

206096_1899619052435_1300414492_31766753_6174135_n.jpg

281888_1899588011659_1300414492_31766729_4778720_n.jpg

283506_1899600051960_1300414492_31766742_4988888_n.jpg

229698_1899640012959_1300414492_31766773_7178493_n.jpg

[upravil dne 28/7/11 od Rejty]

Odesláno

Super :) Ty kola jsou prostě nejkrásnější :) jestli je budeš mít ještě tou zlatou, tak to bude epes :) Já je budu dávat do oranžový, plus pruh na boku :)

  • O 1 měsíc později...
Odesláno

304358_1991216902324_1300414492_31878153_436811782_n.jpg

311532_1991217302334_1300414492_31878154_215028412_n.jpg

308224_1991217502339_1300414492_31878156_1134996795_n.jpg

motor a převodovka bude černá:) to víko zustane:)

299404_1991218302359_1300414492_31878159_1926458300_n.jpg

Tady na setrvaku nevim kde brat....vazi asi 5,9 kg....asi ho necham......

takže zbyvaji sehnat svody z 2,2 16V...dodelat ty rozvody,nahodit kotouče..vymenit provozní kapaliny nahodit kola a muzem jezdit:) dělam na tom tedka každej den:P

Odesláno

nebudu to delat..práce navic:D motor jen vycistim a natřu:) jinak stejne tam neni kde brata važí 5,9 kg

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...