wooody Odesláno 19. květen 2009 Odesláno 19. květen 2009 dělá se naše krásný autíčka taky spodní kryt motoru???, už mě to nebaví pořád umývat, stačí že to tam de chladičem Citovat
306gti6 Odesláno 19. květen 2009 Odesláno 19. květen 2009 Uz sa to tu niekde pisalo,ale viem ze sa robili len neviem cenu:myslim Citovat
306gti6 Odesláno 19. květen 2009 Odesláno 19. květen 2009 Tu som nieco nasiel: http://www.depoauto.sk/product_info.php/cPath/414_615_807/products_id/1932?osCsid=clivvk7u435mt6hhcl8soccnf6 Citovat
Voighta Odesláno 19. květen 2009 Odesláno 19. květen 2009 Pár odkazů je i tu: http://ostatni-dily-prislusenstvi.sbazar.cz/citroen-peuge-renault-fiat-spodni-ochranne-kryty-50-sleva-opava-o2642741.html http://www.agauto.sk/cz/detail/kryt-motoru-spodni-kryt-pod-motor-peugeot-306-partner-8242.html a tady jsem našel jedno starší vlákno na dané téma: [upravil dne 19/5/09 Voighta] Citovat
marko306 Odesláno 19. květen 2009 Odesláno 19. květen 2009 na www.autobazareu.sk je tusim za 33€ Citovat
pug Odesláno 20. květen 2009 Odesláno 20. květen 2009 ten isty kryt lacnejsie: http://www.agauto.sk/cz/?isvyhl=1&znacka=171&model=296&sortiment=750 tam som ho kupoval ja (mam ho par mesiacov garazi zatial nenamontovany kedze som si nenasiel cas umyt strene a dost dokladne motor:-( Citovat
dolly1010 Odesláno 20. květen 2009 Odesláno 20. květen 2009 Šel by mi tenhle ( http://www.agauto.sk/cz/?isvyhl=1&znacka=171&model=296&sortiment=750 ) kryt na moje auto? Je tam sice napsaný 306 (1993 - 2001), ale dvoulitr benzín :myslim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.