Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

dufam, ze je to dobre pofotene. Hore na obrazku mas s ktorej strany to treba vypacit.

Spodok vypinaca oddelis podpacenim. Ked ho budes davat spet tak tie zacvakavatka su jedno mensie druhe vecsie tak si nezmylis strany

post-0-14109606699263_thumb.jpg

Odesláno

ked to vypacis dostanes sa hned k vypinacom a diodke osvetlenia. Je to tam naletovane a da sa to pekne vyhnut ako vidis na obrazku a pekne sa dostanes k letovanym spojom

post-0-14109606699798_thumb.jpg

Odesláno

no neska mi strasne blbne net. Samotne tlacitko tak isto vypacis tak, ze zboku toho celeho tela vypinaca su otvory a tam zatlacis zo srobovakom. Su tam tiez take zacvakavatka a kazde treba zvlast zatlacit, su tam 4. Este na fotke je vidiet taku umelinku. Ta je z toho su tam 2 tak ich vysyp nech ti nevypadnu.

[upravil dne 5/5/09 marko306]

post-0-14109606700725_thumb.jpg

Odesláno

Jak tak citam, seru na to, a v budoucnu si kupim VW :D :D :D

Osvetleni tlacitek by sem nechal tak, je neutralni bile, takze by nebylo k modremu ako past na oko ...

  • O 7 měsíců později...
Odesláno

Tomas007 ak si si kupil leddiody nejakej farby tak ti uplne postači ked pred ne dáš biely papier te celkom dobre vytvory rozptyl svetla. ja som si tak upravil podsietenie hodín na mojej P406 break skus si pozriet tieto linky

[upravil dne 17/12/09 milacik]

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...