Andreww Odesláno 2. květen 2009 Odesláno 2. květen 2009 Tak tady to asi někdo nezvládl...škoda 306ky Citovat
Andreww Odesláno 2. květen 2009 Autor Odesláno 2. květen 2009 Tady je nabídka http://www.allegro.pl/item621950225_peugeot_306_2_0_hdi_calosc_na_czesci_krakow.html No nekupte to. Citovat
Boulik Odesláno 2. květen 2009 Odesláno 2. květen 2009 njn tak doufam ze je v poradku ale asi nejel podle predpisu co Citovat
dolly1010 Odesláno 2. květen 2009 Odesláno 2. květen 2009 Má neporušenej znak Ten by se mo hodil Citovat
kovi306 Odesláno 2. květen 2009 Odesláno 2. květen 2009 takové krásné autíčko a oni tohle snim udělaj...hajzlové...miluju 306 Citovat
Andreww Odesláno 2. květen 2009 Autor Odesláno 2. květen 2009 Předpokládám, že tady to byla hodně rychlá jízda...takže asi řidič. Citovat
309GT Odesláno 3. květen 2009 Odesláno 3. květen 2009 Asi špatnej mezikus mezi sedačkou a volantem:( Škoda auta,moc z toho na díly není Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.