Guest jyrka_v Odesláno 25. duben 2009 Odesláno 25. duben 2009 Tak se taky přidám. 39 let a přesně dva roky 407. Před tím Mondeo, Nissan Almera, Octavia 2x, Toyota Corolla, Honda Civic, Felicia, Favorit. Mimo Mondea a Favoritu všechno služební, ta 407 soukromá. A prosím o zařazení k mladejm, jsem dětinský pako :-) Citovat
Guest r.kill Odesláno 26. duben 2009 Odesláno 26. duben 2009 no uplně upřímně, ani jsem moc nečekal, že mlaďochů tu bude tolik:potlesk Citovat
brade Odesláno 26. duben 2009 Odesláno 26. duben 2009 Je jen otázka času kdy vás nahradíme! :-D Citovat
Stoca Odesláno 26. duben 2009 Odesláno 26. duben 2009 NEchci vypadat jako debil, ale 27. května mi bude 19 let a 407 SW mám od listopadu 2008. Samožrejmě jsem auto dostal, těžko bych vydělal. Jsem z Mělníka, myslíte, že bych se mohl za Váma přijet podívat na sraz? Citovat
Přema Odesláno 26. duben 2009 Odesláno 26. duben 2009 Vítej a klidně dojet.....rádi Tě uvidíme....aspon nás tam bude ze 407mama více:papa:papa:papa Citovat
nosek.m.telc Odesláno 26. duben 2009 Odesláno 26. duben 2009 Tak snad aby jsme dorovnali skóre:mrk mě je 25 let a 407 mám cca 3 měsíce tak jaké je ted skóre? No a na srázek bych dojel taky rád ale asi mě nepustí z práce Citovat
jardelAC Odesláno 26. duben 2009 Odesláno 26. duben 2009 ja mam 26 a 407 mam pol roka, takze mladi vedu Citovat
Přema Odesláno 26. duben 2009 Odesláno 26. duben 2009 No myslím že je to fifty fifty,mám v tom turbo chaos kolik to vlastně je....kdo to spočítá??? Citovat
Jurko Odesláno 26. duben 2009 Odesláno 26. duben 2009 Původně zaslal: brade Je jen otázka času kdy vás nahradíme! :-D jako věkem? Citovat
brade Odesláno 26. duben 2009 Odesláno 26. duben 2009 To samozřejmě také, ale počtem nás mladších ;-) Citovat
Laďa Odesláno 27. duben 2009 Odesláno 27. duben 2009 No určitě vedou starší. Když spočítáme dohromady roky starších, tak máme určitě víc jak mladší. :D:D Citovat
Guest r.kill Odesláno 27. duben 2009 Odesláno 27. duben 2009 myslíte, že bychom mohli udělat sraz 407ček? Citovat
Zipík Odesláno 27. duben 2009 Odesláno 27. duben 2009 Tak jsem to počítal a je to 11:15 pro nás:potlesk27 jsem počítal už za nás starochy:aut. Citovat
nanux Odesláno 27. duben 2009 Odesláno 27. duben 2009 Původně zaslal: Zipík 27 jsem počítal už za nás starochy:aut. Aby jsi tím někoho neurazil Citovat
PetrMach Odesláno 28. duben 2009 Odesláno 28. duben 2009 36 let a mám 407 3 měsíce. Předtím Mondeo, Escort a pár Škodovek ... Citovat
drsnej márvin Odesláno 28. duben 2009 Odesláno 28. duben 2009 Zvedám skóre pro vyzrálejší 38 roků a pežolet mám cca rok. Bohužel už jen na machrování , stojí v garáži a jezdí se služební A4. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.