ladagal Odesláno 21. březen 2009 Odesláno 21. březen 2009 Mám malý problém, po nastartování se mi okamžitě spouští větrák a nevim proč. Mam automatickou klimu tu sem vypnul i foukani na sklo a ostatni co šlo ale stále běží. Připadá mi že nevypíná klima jelikož když zmačknu AC tak nikde necvakne žádné relátko. Neporadil by někdo? Citovat
ladagal Odesláno 21. březen 2009 Autor Odesláno 21. březen 2009 ještě jsem objevil že pod volantem je krabička u pojistek, říká se tomu BSI? je namontovaná čokoláda a jde k ní kabel 8060 a je spojen s kabelem myslim 3009 coz sem zjistil ze to ma cosi spolecneho s klimou ale dal sem se nedostal ale original to tam urcite nebylo Citovat
ladagal Odesláno 21. březen 2009 Autor Odesláno 21. březen 2009 i v mrazu? mam to sice pul roku ale mel sem pocit ze to driv nedelalo Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.