Guest maros206 Odesláno 19. březen 2009 Odesláno 19. březen 2009 Ahoj, prestalo to dobijet nejdriv na volnobeh, pak v cim dal vyssich otackach az nakonec vubec, kolega v praci hned vedel uhliky. Asi pred mesicem se mi vysypalo servo a vytek z toho olej, prej se zaolejovaly a vyhorely. Daji se nejak vymenit bez vyndani celeho alternatoru? Vypada to napohled dost nepristupne. Nebo je lepsi to dat do servisu? Kolik to tak stoji? 206 2.0 HDI Citovat
dzana.m Odesláno 19. březen 2009 Odesláno 19. březen 2009 u dve 206 to nevym ale ja mam 405 a tam to bez vyndání altiku tam nový nedáš ale je to práce tak na hodku Citovat
Guest maros206 Odesláno 21. březen 2009 Odesláno 21. březen 2009 Prave to vyndani vypada dost slozite asi by muselo ven nejdriv servo, ale mozna by to lip zespoda, kdyz by se sundal chranic motoru. Jak ho vyndavas ty? Citovat
ozzy56 Odesláno 21. březen 2009 Odesláno 21. březen 2009 Původně zaslal: maros206 Prave to vyndani vypada dost slozite asi by muselo ven nejdriv servo, ale mozna by to lip zespoda, kdyz by se sundal chranic motoru. Jak ho vyndavas ty? určitě se vytahuje spodem--tzn. spodní dekl pryč,odpoj AKB a demontuj altík--nechal bych ho prohlédnout (popř. opravit) v odborné dílně,budeš mít na dlouho od altíku pokoj--v jiném článku píšeš,že máš najeto 150 t--dal bych ho na revizi... Citovat
pastorek Odesláno 21. březen 2009 Odesláno 21. březen 2009 Oplatí sa demontovať ho celý a minimálne vyčistiť od obrusu z uhlíkov. Citovat
Edison Odesláno 21. březen 2009 Odesláno 21. březen 2009 Jestli to tak běelo dýl, nebude od věci přebrousit, nebo přesoustružit kroužky, podle toho, jak vypadaj, jak to bude vyjiskřný. A když už, určitě bych vyměnil ložiska. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.