Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Zdravim Vás tu všechny.

Sice 106 nevlastním,ale rád bych z jedné motor.

Tedy mě zajímá jestli tu někdo vlastní starý model 106 GTi tušim že by to měl být motor 76kW.

Zajímalo by mě jak přesně vlastně vypadá,aby byl na pohled alespoň z 90 % shodný s 1.4 55kW

Chtěl bych ho naimplementovat do 205 a hlavně kvůli technické a policajtum tento model.

16ti ventil bych asi neukecal,tak doufám že by toto mohlo být schůdné řešení.

Pokud by sjte zrovna někdo věděl o nějakém na prodej i s elektrikou a řídící jednoutkou,bylo by to fajn.

Odesláno

z starýho modelu 1,6 8v s 76kw,bylo XSi..

verze rally staršího modelu byla 1,3 8v a měla 72kw

jinak ten motor co máš na tý fotce je v novým modelu,ale vypadá stejně,resp. je to on(mám ho v 106)

[upravil dne 14/3/09 chachar.fista]

Odesláno
Původně zaslal: chachar.fista

z starýho modelu 1,6 8v s 76kw,bylo XSi..

verze rally staršího modelu byla 1,3 8v a měla 72kw

jinak ten motor co máš na tý fotce je v novým modelu,ale vypadá stejně,resp. je to on(mám ho v 106)

[upravil dne 14/3/09 chachar.fista]

Tak tak....jinak promiň za :xvul v majitelově vlákně,ale nemáš náhodou tu černou 106 co jezdí po Brodě?
Odesláno

stejne i kdyz tam ten motor das technickou neprojdes ty motory maji jiny kod treba 1.6 v 306 je NFZ

106 rally phase I - MFZ

106 xsi 1.4 - KFZ

106 rally phase II - NFW

cislo motoru smazou ale typ ne...

JJ Honzo to je on:) ma šedivou 106 xsi... předtím černý mat 106...

Odesláno
Původně zaslal: chachar.fista

z starýho modelu 1,6 8v s 76kw,bylo XSi..

verze rally staršího modelu byla 1,3 8v a měla 72kw

jinak ten motor co máš na tý fotce je v novým modelu,ale vypadá stejně,resp. je to on(mám ho v 106)

[upravil dne 14/3/09 chachar.fista]

Tak to tě musím opravit,

Rally byly na 100% i 1.6.

A měl jsem za to že XS nedělali tak silný,jen 65kW,ale o 106kách toho tak moc nevim,

Jinak ještě k těm motorům.

koukal jsem že se dělali 74 a 76kW

Odesláno
Původně zaslal: chachar.fista

tohle je z Workshopu..připsal jsem Ti k tomu jednotlivá označení..

aV1Nx8ti.jpg

Jelikož to rozlišení je hrozný,doporučuji stáhnout do pc a otevřít v Malování

[upravil dne 16/3/09 chachar.fista]

Naprosto dokonalé.

Děkuji.

Teď už jen kdyby jste mi někdo řek za kolik se tak ty motory s elektrikou a řídící jednotkou pohybují

Odesláno
Původně zaslal: s1600

na TF je VTS 16v nadily,za motor chce 20 000 komplet...hodim odkaz..

Díky,ale asi jsi špatně četl výše uvedené články.

Chci 8V

Jinak můžu mít z otočené 106 Rally ale chce za něj 13 a je z druhé strany republiky

  • O 4 týdny později...
Odesláno

Tak nakonec dopadnu ten motor z otočené 106 Rally a za polovinu i s převodovkou.

Byl jsem se na něj podívat,bude potřeba udělat hlavu,ale jinak se zdá bez jakého koliv problému.

Odesláno

Keď sa v tom budeš vrtať tak sa pozri ako je pripevnený štítok s typom motora. Na motoroch XU je chytený 3mm nitom. Na 309 som to dokonca mal ako nálepku na kúsku plechu.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...