Gordy205GTi Odesláno 13. březen 2009 Odesláno 13. březen 2009 Zdravim Vás tu všechny. Sice 106 nevlastním,ale rád bych z jedné motor. Tedy mě zajímá jestli tu někdo vlastní starý model 106 GTi tušim že by to měl být motor 76kW. Zajímalo by mě jak přesně vlastně vypadá,aby byl na pohled alespoň z 90 % shodný s 1.4 55kW Chtěl bych ho naimplementovat do 205 a hlavně kvůli technické a policajtum tento model. 16ti ventil bych asi neukecal,tak doufám že by toto mohlo být schůdné řešení. Pokud by sjte zrovna někdo věděl o nějakém na prodej i s elektrikou a řídící jednoutkou,bylo by to fajn. Citovat
Gordy205GTi Odesláno 13. březen 2009 Autor Odesláno 13. březen 2009 Tak oprava,jak tak hledám,tak se mi zdá že se to nazývalo 106 1.6 Rally. Jen mi ještě zkuste potvrdit že jo tohle ten motor: Citovat
chachar.fista Odesláno 14. březen 2009 Odesláno 14. březen 2009 z starýho modelu 1,6 8v s 76kw,bylo XSi.. verze rally staršího modelu byla 1,3 8v a měla 72kw jinak ten motor co máš na tý fotce je v novým modelu,ale vypadá stejně,resp. je to on(mám ho v 106) [upravil dne 14/3/09 chachar.fista] Citovat
309GT Odesláno 14. březen 2009 Odesláno 14. březen 2009 Původně zaslal: chachar.fista z starýho modelu 1,6 8v s 76kw,bylo XSi.. verze rally staršího modelu byla 1,3 8v a měla 72kw jinak ten motor co máš na tý fotce je v novým modelu,ale vypadá stejně,resp. je to on(mám ho v 106) [upravil dne 14/3/09 chachar.fista] Tak tak....jinak promiň za v majitelově vlákně,ale nemáš náhodou tu černou 106 co jezdí po Brodě? Citovat
MALE FROG Odesláno 14. březen 2009 Odesláno 14. březen 2009 stejne i kdyz tam ten motor das technickou neprojdes ty motory maji jiny kod treba 1.6 v 306 je NFZ 106 rally phase I - MFZ 106 xsi 1.4 - KFZ 106 rally phase II - NFW cislo motoru smazou ale typ ne... JJ Honzo to je on:) ma šedivou 106 xsi... předtím černý mat 106... Citovat
Gordy205GTi Odesláno 14. březen 2009 Autor Odesláno 14. březen 2009 Původně zaslal: chachar.fista z starýho modelu 1,6 8v s 76kw,bylo XSi.. verze rally staršího modelu byla 1,3 8v a měla 72kw jinak ten motor co máš na tý fotce je v novým modelu,ale vypadá stejně,resp. je to on(mám ho v 106) [upravil dne 14/3/09 chachar.fista] Tak to tě musím opravit, Rally byly na 100% i 1.6. A měl jsem za to že XS nedělali tak silný,jen 65kW,ale o 106kách toho tak moc nevim, Jinak ještě k těm motorům. koukal jsem že se dělali 74 a 76kW Citovat
s1600 Odesláno 14. březen 2009 Odesláno 14. březen 2009 RAllye byly jak 1.3(ph1),tak 1.6 v ph2.. XSi mel 69kw.. prehled vsech motoru byl v sekci pro 106,staci se podivat.. Citovat
Gordy205GTi Odesláno 15. březen 2009 Autor Odesláno 15. březen 2009 Původně zaslal: s1600 RAllye byly jak 1.3(ph1),tak 1.6 v ph2.. XSi mel 69kw.. prehled vsech motoru byl v sekci pro 106,staci se podivat.. To se mi právě že nedaří najít. Citovat
Makvej Odesláno 15. březen 2009 Odesláno 15. březen 2009 ja vacsinou hladam taketo veci na wikipedii http://en.wikipedia.org/wiki/Peugeot_106 Citovat
s1600 Odesláno 15. březen 2009 Odesláno 15. březen 2009 no vidis to,jak to je jednoduchy...a ja to tu hledam snad pul hodiny a nic...:D:bojim Citovat
s1600 Odesláno 15. březen 2009 Odesláno 15. březen 2009 no vidis to,jak to je jednoduchy...a ja to tu hledam snad pul hodiny a nic...:D:bojim Citovat
chachar.fista Odesláno 16. březen 2009 Odesláno 16. březen 2009 tohle je z Workshopu..připsal jsem Ti k tomu jednotlivá označení.. Jelikož to rozlišení je hrozný,doporučuji stáhnout do pc a otevřít v Malování [upravil dne 16/3/09 chachar.fista] Citovat
Gordy205GTi Odesláno 17. březen 2009 Autor Odesláno 17. březen 2009 Původně zaslal: chachar.fista tohle je z Workshopu..připsal jsem Ti k tomu jednotlivá označení.. Jelikož to rozlišení je hrozný,doporučuji stáhnout do pc a otevřít v Malování [upravil dne 16/3/09 chachar.fista] Naprosto dokonalé. Děkuji. Teď už jen kdyby jste mi někdo řek za kolik se tak ty motory s elektrikou a řídící jednotkou pohybují Citovat
s1600 Odesláno 18. březen 2009 Odesláno 18. březen 2009 na TF je VTS 16v nadily,za motor chce 20 000 komplet...hodim odkaz.. Citovat
s1600 Odesláno 18. březen 2009 Odesláno 18. březen 2009 http://tuningforum.cz/viewtopic.php?f=90&t=83741 Citovat
Gordy205GTi Odesláno 18. březen 2009 Autor Odesláno 18. březen 2009 Původně zaslal: s1600 na TF je VTS 16v nadily,za motor chce 20 000 komplet...hodim odkaz.. Díky,ale asi jsi špatně četl výše uvedené články. Chci 8V Jinak můžu mít z otočené 106 Rally ale chce za něj 13 a je z druhé strany republiky Citovat
Gordy205GTi Odesláno 15. duben 2009 Autor Odesláno 15. duben 2009 Tak nakonec dopadnu ten motor z otočené 106 Rally a za polovinu i s převodovkou. Byl jsem se na něj podívat,bude potřeba udělat hlavu,ale jinak se zdá bez jakého koliv problému. Citovat
pastorek Odesláno 15. duben 2009 Odesláno 15. duben 2009 Keď sa v tom budeš vrtať tak sa pozri ako je pripevnený štítok s typom motora. Na motoroch XU je chytený 3mm nitom. Na 309 som to dokonca mal ako nálepku na kúsku plechu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.