Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 309 GL 1.4 47kW(65PS) - nová kola na léto


N3R3Z

Recommended Posts

Tak, práce je hotova :) Zjistil jsem opravdu mnoho poznatků :D

Takže od začátku. Jako první jsem vyměnil stříbrné lišty za červené, bohužel při nacvakávání jedné z nich mi na konci praskla, budu to muset ještě nějak slepit.

Jako další úkol bylo sundat starej nárazník. všechno bylo zarezlý, protáčelo se to, po garáži lítaly nejen sprostý slova, ale i nářadí. Na jeden šroub jsem musel přizvat i kamarádku flexu :D. Po cca hodině jsem dospěl ke zdárnému konci a nárazník byl dole.

Když jsem vzal GTi nárazník, nasadil ho na výztuhu, tak většina děr seděla, až na díry dole pod chladičem. Když jsem to pak odborným okem ze všech úhlů poměřil, tak jsem zjistil že auto bylo s nejvyšší pravděpodobností bouraný na pravou část čumáku. Takže jsem se zase nasral, protože auto jsem kupoval jako \"zaručeně nebourané\".

No co, držák se vyřeší kusem plechu. Na jedné straně nemá nárazník úchytovej plast, takže jsem zatím jen zaimprovizoval dlouhým šroubem, a budu muset vymyslet lepší uchycení.

Zítra asi natáhnu dráty od mlhovek.

Teď se jdu vrhnout na řezání děr do plata, to bude taky sranda.

post-0-14109607303472_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

nekouřím :D ne... jedu tak zatáčku, taková táhlejší průměrná asfaltka v lese, takže docela štěrku tam na kraji bylo... no a co za zatáčkou nepotkám... 2 idioty, jak stojí v autech vedle sebe a kecají mezi okýnkama... a na tom štěrku se to moc brzdit nedalo.. tak sem na to dupl, dodriftoval až ke krajnici a jak bylo po dešti a ještě to bylo měkký, tak na konci brzdné dráhy auto jen sklouzlo do škarpy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...