Rendolfek Odesláno 1. březen 2009 Odesláno 1. březen 2009 Zdravím...potřeboval bych poradit.Koupil jsem si peugeota 309GTi je to r.v. 1987 1.9 72kw a mám hned dva problémy.. 1. je ten ze se mi auto prehrivá a nesepíná mi ventilátor,hledal jsem nejaké čidla co by k tomu mohli vést ale nic jsem neobjevil.. A 2. je ten že se mi přehřívá katalyzátor a to uplnně do ruda až se mi kouří i v autě..Má stím někdo nějakou zkušenost?Díky moc za rady [upravil dne 1/3/09 Rendolfek] Váš příspěvek v rubrice \"Peugeot 309\" porušuje pravidla a proto byl upraven! V případě opakovaného porušení pravidel, bude zablokován váš uživatelský účet. Pravidla k nahlédnutí: http://www.peugeot-club.com/forum/faq.php?page=forumrules Jirkap - admin [upravil dne 2.3.2009 Jirkap] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 1. březen 2009 Odesláno 1. březen 2009 Původně zaslal: Rendolfek Zdravím...potřeboval bych poradit.Koupil jsem si peugeota 309GTi je to r.v. 1987 1.9 72kw a mám hned dva problémy.. 1. je ten ze se mi auto prehrivá a nesepíná mi ventilátor,hledal jsem nejaké čidla co by k tomu mohli vést ale nic jsem neobjevil.. A 2. je ten že se mi přehřívá katalyzátor a to uplnně do ruda až se mi kouří i v autě..Má stím někdo nějakou zkušenost?Díky moc za rady [upravil dne 1/3/09 Rendolfek] No s tim čidlem ti neporadím, 309 neznám, ale ten katalizátor je ucpanej, takže vyměnit. Prostě se rozsypalo to těleso uvnitř a ucpalo potrubí, pořiďiš univerzální za cca 1500 - 3500,- Jo a uprav si nazev tematu tak aby odpovidal pravidlům - viz: http://www.peugeot-club.com/forum/faq.php?page=forumrules [upravil dne 1/3/09 Radek Hurvajz] Citovat
Rendolfek Odesláno 1. březen 2009 Autor Odesláno 1. březen 2009 Čau .. tak díky za radu..tak jse mtak přemýšlel .. a taky jsem uvažoval co kdybych ho dal uplně do pryč..někde jsem tady na fóru četl že nekomu to dělalo neplechu když tam ten kat nebyl...má stím někdo zkušenost? Citovat
bayabug Odesláno 1. březen 2009 Odesláno 1. březen 2009 Ked das prec kat, nemalo by sa nic zle stat. Akurat neprejdes cez emisnu. Podla mna keby bolo upchane potrubie, auto by vobec nevladalo ist. Mal som to na inom aute a nevladalo ist ani na trojke. Citovat
striker Odesláno 3. březen 2009 Odesláno 3. březen 2009 Ahoj takze to ze ti nespina ventilator .. je bud tim ze je v haji nebo muze byt v haji jeho pojistka je to ta pojistka ktera je na 30A.. vepredu na pravo. cidlo je na chladici .. neda se prehlidnout .. co se tyce toho katu.. nemelo by se delat to ze se vymlati.. protoze dochazi ke zpetnym zaslehum..... katik hlavne tlumi rezonance takze kdyz ho das pryc tak se ti pomerne zvysi hlucnost... pokud to nejak nechces resit tak ho dej ven vymlat ho a potom tam navar do nej trubku... ( muzes ted rict ze tu trubku tam muzes dat rovnou .. ale to je dost o drzku kuli policajtim atd.. ) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.