Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 405 abs


Big

Recommended Posts

Původně zaslal: Big

Je to r.v.93 a to ABS je Bendix

No tak to jsi v \"pohodě\"máš už klasické 4kanalové ABS.....

No ale ten vuj problém je docela průser...zkontroluj všechny konektory(oxidace,)kostry a vyzuálně i kabelové svazky....

Je zvlaštní proč by řj jestě po vypnutí spinačky-přerušení hlavní dodavky napětí dávala povel elektrickému čerpadlu...viděl bych to na zkrat nebo na vadnou řj...:bojim

PS:A to se projevuje neustale....i třeba když rano přijdeš k autu a zapojíš ten konektor tak furt jede??(bez otočení kličku)??:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hanys55

no mi taky svítí kontrolka ABS je to na Mi r.v. 89 je tam na brzdy zvlášť el kopresor ale mi se zdá že mi ABS funguje, taky jsem z toho magor

No to mas stojní elektrohydraulické brzdy jako ja:D....No jakmile svití ta žlutá kontrolka.nebo obě žluté,tak je protiblokovací systém ABR mimo provoz....zkuz to nekde na bezpečném ledu....pedal by měl kopat a mel bys citit citelnější kratkodobé odbrždění blokujícího se kola........

Nejhorší na tomhle systému je to vysokotlaké elektrické čerpadlo s akumulatorem tlaku(zasobník-RCA koule),,nové nejde sehnat(kdysi cenovka začínala neco okolo 84 000 Kč)dnes už jsme jen odkazani na vrakoviště nebo na předělani brzd na klasickou verzi polostrojních brzd

Big problém je když ti tohle čerpadlo vysadí za provozu,rozsvítí se obě žluté a k tomu ještě STOP a vystraha brzd a člověk má ani nee na 3 zabrždění a pak se pedál propadne až na zem a brzdy jsou kaputo!!:bojim

PS:U tveho připadu bych se podíval na indukční snímače otáček(zkontrolovat čistotu snímače-(možné přitahování kovu)- a impulzního kotouče)...popřípadně cele vedení kabeláže od snímačů otáček...dál pak velikost vzduchové mezery(hodnoty ti dodam zitra):)

jestli to nepomůže tak je průser...:D:D

[upravil dne 18/2/2009 Pája Rybišár]

post-0-14109604805566_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pája Rybišár

Původně zaslal: Big

Je to r.v.93 a to ABS je Bendix

No tak to jsi v \"pohodě\"máš už klasické 4kanalové ABS.....

No ale ten vuj problém je docela průser...zkontroluj všechny konektory(oxidace,)kostry a vyzuálně i kabelové svazky....

Je zvlaštní proč by řj jestě po vypnutí spinačky-přerušení hlavní dodavky napětí dávala povel elektrickému čerpadlu...viděl bych to na zkrat nebo na vadnou řj...:bojim

PS:A to se projevuje neustale....i třeba když rano přijdeš k autu a zapojíš ten konektor tak furt jede??(bez otočení kličku)??:roll

Přesně tak kdykoli zapojím konektor tak se to rozeběhne a nevypne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no svítí obě ty kontrolky, jsem dodal žárovičky do palubky a začlo to na mě všechno blikat, jinak po nastarotování na mě fakt tak třikrát zabliká a pak už jenom svítí, auto brzdí normálně i to přerušování tam je ale poněkud slabé, do pedálu to nekope tak že by mi cukala noha a cítím to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...