oni Odesláno 16. únor 2009 Odesláno 16. únor 2009 chlapi,jakej je rozdil mezi budiky z benzinu a nafty krom otackomeru! a pak ten otackomer,kdyz dam budiky z nafty do benalu, bude normalne fungovat jen omezene do tech 6 tisic nebo tam je treba uplne jinej prevod,cidlo. diky Citovat
oddie Odesláno 16. únor 2009 Odesláno 16. únor 2009 Budíky s otáčkoměrem do 1,4i se mi tu válej na stole, na co tam chceš patlat dieselové? Citovat
volvik Odesláno 16. únor 2009 Odesláno 16. únor 2009 oddie: no jo ja mam taky myslim ze to jsou z 1.6 -ky ale nejak mi nejede otackomer uz jsem to tu resil a fakt nevim kde je problem Konektory tam byly stejne a zapojoval jsem to asi pres pul dne se vsim z rozebranim atd. a fakt mi to nejelo :myslim:myslim [upravil dne 16/2/09 volvik] Citovat
oni Odesláno 16. únor 2009 Autor Odesláno 16. únor 2009 Původně zaslal: oddie Budíky s otáčkoměrem do 1,4i se mi tu válej na stole, na co tam chceš patlat dieselové? ale na tom vrakovisti co jsem sehnal prevodovku maj s diesla s tema podsvicenejma rucickama a ukazatelem tlaku oleje na starej model. Citovat
volvik Odesláno 16. únor 2009 Odesláno 16. únor 2009 no ty podsvicene rucicky by se mi hodily ale jinak bych tam mel rad otackomer a fakt nevim jak se s tim mam jeste poprat doufam ze nekdo poradi jak me tak i oni-mu Citovat
oni Odesláno 17. únor 2009 Autor Odesláno 17. únor 2009 jj,prave ze ty budiky bych mohl sehnat,ale nevim jak by na tom byl otackomer,stejne vic jak 6000 netocim,ale myslim si,ze tam je jinej prevodnik. tak proto! Citovat
Blackrider Odesláno 17. únor 2009 Odesláno 17. únor 2009 oni mě by se takový budíky hodily co stojí? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.