filas1 Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 Mám trochu jiný, ale tady je něco podobného: http://www.stualarm.cz/produkt/80555usb-hd-dvb-t-digitalni-tuner-s-mpeg4-a-usb/ Pokud nepotřebuješ TV, můžeš použít USB přehrávač: http://www.stualarm.cz/produkt/80239-usb-multimedialni-prehravac/ [upravil dne 2.5.12 12:22 od filas1] Citovat
MotoMoto Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 Flash disk nebo něco podobného má tu výhodu, že není mechanický a tedy mu nevadí otřesy. Citovat
kveton Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 jj, a vejde se tam toho hodně proti dvd Citovat
filas1 Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 To jo, mám v autě připojený pevný disk 320GB, tam se mi toho vejde! Citovat
Korak Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 To jo, mám v autě připojený pevný disk 320GB, tam se mi toho vejde! a jak ho máš uložený? ty otřesy v autě mu opravdu asi moc neprospívají Citovat
filas1 Odesláno 3. květen 2012 Odesláno 3. květen 2012 Mám ho jen položený v kastlíku, zatím bez problému. Ale je pravda že to používám většinou jen při delších cestách po dálnicích.... A po D1 nejezdím Citovat
MotoMoto Odesláno 3. květen 2012 Odesláno 3. květen 2012 Já tam provozoval 40 GB HDD a také v pohodě, tím že to bylo už z výroby mobilní zařízení tak tam je ten disk uchycený v takových pružných silentblocích a méně tím trpí. Na tvrdo ho přidělat na kastli by bylo asi dost zničující pro ten disk. Citovat
MotoMoto Odesláno 3. květen 2012 Odesláno 3. květen 2012 Je to celý komplet od firmy Archos model 504, koupeno cca 4 roky proto ta \"malá\" kapacita disku má to 4\" displej a výstup na něj nebo na externí LCD či zvuk. Uvnitř je 2,5\" disk 40 GB http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514000I000000HKU Citovat
kveton Odesláno 3. květen 2012 Odesláno 3. květen 2012 to vypadá moc dobře, to se mi líbí, škoda, že to už nedělaj, neni nějakej nástupce? Citovat
MotoMoto Odesláno 3. květen 2012 Odesláno 3. květen 2012 Určitě je, nějaký tablet ti zajistí podobnou funkci jen nemá ten VIDEO výstup co se dá použít v autě. Tohle tak akorát na spoustu muziky a pár filmů na cestu a i dětem to většinou stačí na koukání na film. Citovat
Juve Odesláno 5. květen 2012 Odesláno 5. květen 2012 Takže ja to mám poriešené takto: Vpredu autoradio Audiovox so 7\"sklopnovýsuvnou obrazovkou prehráva dvd,flash,podporuje prehrávanie audio,video z i-phonu http://www.audiovox-germany.de/index.php?id=3219 prepojený dozadu s monitorom Autosonik 8,5\" namontovaným namiesto stredovej lampy http://www.autosonik.com/sonik?tok=www_articolo&id_articolo=7690198&sid=evr8qcd7yb ktorý má ešte možnosť exter.pripojenia cez audio/video vstupy a výstup zvuku cez infra sluchatka. [upravil dne 5/5/12 12:16 od Juve] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.