Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: soptik155

nee to nééé..jenom že jsem to našel já jsem dneska koupil stříbrnou mřížku tak tu dám do předního spoileru

Přímo pro 406? :myslim

ne takový ten tahokov
Odesláno
Původně zaslal: soptik155

jak mi dal čakom tu adresu tak tam jsou dobrý předělávky

[upravil dne 14.2.2009 soptik155]

jj mam to celí prolezlí;)

BD je tam taky.

Odesláno
Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: soptik155

jak mi dal čakom tu adresu tak tam jsou dobrý předělávky

[upravil dne 14.2.2009 soptik155]

jj mam to celí prolezlí;)

BD je tam taky.

ještě by to mohlo být v češtině
Odesláno
Původně zaslal: soptik155

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: soptik155

jak mi dal čakom tu adresu tak tam jsou dobrý předělávky

[upravil dne 14.2.2009 soptik155]

jj mam to celí prolezlí;)

BD je tam taky.

ještě by to mohlo být v češtině
ale ještě by to mohlo být v češtině a nejvíc mě natchlo ty přední spoilery jak je tam jenom ten znak a pak je to celý okolo vyplněný
Odesláno
Původně zaslal: soptik155

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: soptik155

jak mi dal čakom tu adresu tak tam jsou dobrý předělávky

[upravil dne 14.2.2009 soptik155]

jj mam to celí prolezlí;)

BD je tam taky.

ještě by to mohlo být v češtině

to ty si chtěl moc.

zkus jim to navrhnout:D

Odesláno
Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: soptik155

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: soptik155

jak mi dal čakom tu adresu tak tam jsou dobrý předělávky

[upravil dne 14.2.2009 soptik155]

jj mam to celí prolezlí;)

BD je tam taky.

ještě by to mohlo být v češtině

to ty si chtěl moc.

zkus jim to navrhnout:D

ale ty spoilery přední jsou husty
Odesláno
Původně zaslal: soptik155

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: soptik155

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: soptik155

jak mi dal čakom tu adresu tak tam jsou dobrý předělávky

[upravil dne 14.2.2009 soptik155]

jj mam to celí prolezlí;)

BD je tam taky.

ještě by to mohlo být v češtině

to ty si chtěl moc.

zkus jim to navrhnout:D

ale ty spoilery přední jsou husty

ja už ze spojleru vyrostl;)

mě se tam libí jen decentky.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...