soptik155 Odesláno 14. únor 2009 Odesláno 14. únor 2009 možná že už to tady je ale našel jsem body kit na old model 406 špatnej neni tady jsou stránky http://images.google.cz/imgres?imgurl=http://www.car-mod-shop.co.uk/images/406%2520-%2520Eraser.jpg&imgrefurl=http://www.car-mod-shop.co.uk/peugeot-406-c-45_291.html&usg=__FJWWoAH0jwij_vgBtt-Q6sY678o=&h=373&w=582&sz=118&hl=cs&start=111&tbnid=Fm77ZbPQ51C4iM:&tbnh=86&tbnw=134&prev=/images%3Fq%3Dpeugeot%2B406%26start%3D100%26gbv%3D2%26ndsp%3D20%26hl%3Dcs%26sa%3DN Citovat
čakom Odesláno 14. únor 2009 Odesláno 14. únor 2009 tady jsou nějaký typy na 406 http://47499.aceboard.net/47499-1201-13443-0-touts-kits-carosseries.htm Citovat
soptik155 Odesláno 14. únor 2009 Autor Odesláno 14. únor 2009 Původně zaslal: čakom tady jsou nějaký typy na 406 http://47499.aceboard.net/47499-1201-13443-0-touts-kits-carosseries.htm dík Citovat
soptik155 Odesláno 14. únor 2009 Autor Odesláno 14. únor 2009 nee to nééé..jenom že jsem to našel já jsem dneska koupil stříbrnou mřížku tak tu dám do předního spoileru Citovat
BoneDaddy Odesláno 14. únor 2009 Odesláno 14. únor 2009 Původně zaslal: soptik155 nee to nééé..jenom že jsem to našel já jsem dneska koupil stříbrnou mřížku tak tu dám do předního spoileru Přímo pro 406? Citovat
soptik155 Odesláno 14. únor 2009 Autor Odesláno 14. únor 2009 Původně zaslal: BoneDaddy Původně zaslal: soptik155 nee to nééé..jenom že jsem to našel já jsem dneska koupil stříbrnou mřížku tak tu dám do předního spoileru Přímo pro 406? ne takový ten tahokov Citovat
soptik155 Odesláno 14. únor 2009 Autor Odesláno 14. únor 2009 jak mi dal čakom tu adresu tak tam jsou dobrý předělávky [upravil dne 14.2.2009 soptik155] Citovat
čakom Odesláno 14. únor 2009 Odesláno 14. únor 2009 Původně zaslal: soptik155 jak mi dal čakom tu adresu tak tam jsou dobrý předělávky [upravil dne 14.2.2009 soptik155] jj mam to celí prolezlí BD je tam taky. Citovat
soptik155 Odesláno 14. únor 2009 Autor Odesláno 14. únor 2009 Původně zaslal: čakom Původně zaslal: soptik155 jak mi dal čakom tu adresu tak tam jsou dobrý předělávky [upravil dne 14.2.2009 soptik155] jj mam to celí prolezlí BD je tam taky. ještě by to mohlo být v češtině Citovat
soptik155 Odesláno 14. únor 2009 Autor Odesláno 14. únor 2009 Původně zaslal: soptik155 Původně zaslal: čakom Původně zaslal: soptik155 jak mi dal čakom tu adresu tak tam jsou dobrý předělávky [upravil dne 14.2.2009 soptik155] jj mam to celí prolezlí BD je tam taky. ještě by to mohlo být v češtině ale ještě by to mohlo být v češtině a nejvíc mě natchlo ty přední spoilery jak je tam jenom ten znak a pak je to celý okolo vyplněný Citovat
čakom Odesláno 14. únor 2009 Odesláno 14. únor 2009 Původně zaslal: soptik155 Původně zaslal: čakom Původně zaslal: soptik155 jak mi dal čakom tu adresu tak tam jsou dobrý předělávky [upravil dne 14.2.2009 soptik155] jj mam to celí prolezlí BD je tam taky. ještě by to mohlo být v češtině to ty si chtěl moc. zkus jim to navrhnout:D Citovat
soptik155 Odesláno 14. únor 2009 Autor Odesláno 14. únor 2009 Původně zaslal: čakom Původně zaslal: soptik155 Původně zaslal: čakom Původně zaslal: soptik155 jak mi dal čakom tu adresu tak tam jsou dobrý předělávky [upravil dne 14.2.2009 soptik155] jj mam to celí prolezlí BD je tam taky. ještě by to mohlo být v češtině to ty si chtěl moc. zkus jim to navrhnout:D ale ty spoilery přední jsou husty Citovat
čakom Odesláno 14. únor 2009 Odesláno 14. únor 2009 Původně zaslal: soptik155 Původně zaslal: čakom Původně zaslal: soptik155 Původně zaslal: čakom Původně zaslal: soptik155 jak mi dal čakom tu adresu tak tam jsou dobrý předělávky [upravil dne 14.2.2009 soptik155] jj mam to celí prolezlí BD je tam taky. ještě by to mohlo být v češtině to ty si chtěl moc. zkus jim to navrhnout:D ale ty spoilery přední jsou husty ja už ze spojleru vyrostl;) mě se tam libí jen decentky. Citovat
tom406 Odesláno 14. únor 2009 Odesláno 14. únor 2009 http://www.motorspeed.com/store_main.asp?int_catalog_id=3&int_category_id=11&int_subcategory_id=40&int_page=7 Citovat
soptik155 Odesláno 14. únor 2009 Autor Odesláno 14. únor 2009 Původně zaslal: tom406 http://www.motorspeed.com/store_main.asp?int_catalog_id=3&int_category_id=11&int_subcategory_id=40&int_page=7 to je dobrá adresa a to si normlně mužu objednat třeba ten bodykit protože za 225 euro to neni moc [upravil dne 14.2.2009 soptik155] [upravil dne 14.2.2009 soptik155] Citovat
soptik155 Odesláno 15. únor 2009 Autor Odesláno 15. únor 2009 http://skoda-virt.cz/cz/vase_auta/va_showpict.php?id=4&fname=3442_2009-02-15_20-55-33_71.jpg jak se vám to líbí? špatný to neni [upravil dne 15.2.2009 soptik155] [upravil dne 15.2.2009 soptik155] Citovat
soptik155 Odesláno 15. únor 2009 Autor Odesláno 15. únor 2009 a ještě mám stříbrnou mřížku ve předním spoileru:) Citovat
Lentilka Odesláno 15. únor 2009 Odesláno 15. únor 2009 takovej ten sportovní spoiler jak se delal na touring 406 nevíte kdo dělal? Citovat
čakom Odesláno 15. únor 2009 Odesláno 15. únor 2009 Původně zaslal: Lentilka takovej ten sportovní spoiler jak se delal na touring 406 nevíte kdo dělal? tento? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.