FiFa_cze Odesláno 29. leden 2013 Odesláno 29. leden 2013 Není co dodat...spolehlivost se zatím ukázala ve vší parádě Nicméně dát za náraz například do sněhové závějě, která nic moc s autem neudělá, 4 tisíce za pyropatrony..to je jiná. Citovat
ChouLu Odesláno 29. leden 2013 Odesláno 29. leden 2013 Přesně btw... nevíš jak to vypadá s jarním srazem na vysočině? zatím ticho po pěšině Citovat
ChouLu Odesláno 29. leden 2013 Odesláno 29. leden 2013 Není co dodat...spolehlivost se zatím ukázala ve vší parádě Nicméně dát za náraz například do sněhové závějě, která nic moc s autem neudělá, 4 tisíce za pyropatrony..to je jiná. Ono by to \"mělo\" reagovat jen někdy.. nad 30km/hod a podle polohy plynového pedálu... ve výsledku budeš rád, že bude jen očouzený sklo a patrony v hajzlu.. 4k patrony, ty trhací čepy tak litr.. vymazání jednotky a práce.. 2 tisice? možná víc.. jsme na 7... Jinak by mě zajímalo, zda bude kupující při prodeji obeznámen s tím, že tam nesmí dát rámeček na RZ Citovat
FiFa_cze Odesláno 29. leden 2013 Odesláno 29. leden 2013 To bude příplatková výbava; Lepidlo na přidělání SPZ 580,- Citovat
ChouLu Odesláno 29. leden 2013 Odesláno 29. leden 2013 Zapomněl si tam nulu jen by mě zajímalo kolikrát vydrží celé uchycení kapoty.. je hezké že vyměníš panty, ale základ tam zůstane a to se musí zákonitě po několikátém výbuchu hnout.. nedejbože aby ti patrona proletěla sklem dovnitř Citovat
vendelinek Odesláno 29. leden 2013 Odesláno 29. leden 2013 zdar kuny,valim tendle tejden nocni Citovat
FiFa_cze Odesláno 29. leden 2013 Odesláno 29. leden 2013 No však tam píšou. Nová kapota osmičku bez laku, lak trojku. S těma patronama a se vším, tě to vyjde na 20 tisíc a máš vystaráno Řekl bych, že deaktivace tohoto zařízení bude první věc, která se bude řešit na nějakym octaviaklubu. Citovat
ChouLu Odesláno 29. leden 2013 Odesláno 29. leden 2013 Já myslím, že se tam bude řešit hodně věcí... jééj to bude štípání, letování a spojování kabelů, odporů a různejch blbostí... Nebo vyrvat palubkák Venda: Citovat
ChouLu Odesláno 29. leden 2013 Odesláno 29. leden 2013 Klucííí já už na to přišel... to když otočíte auto na boudu, tak tímhle ho vrátíte zpátky :D:D Citovat
FiFa_cze Odesláno 29. leden 2013 Odesláno 29. leden 2013 Klucííí já už na to přišel... to když otočíte auto na boudu, tak tímhle ho vrátíte zpátky :D:D Taky si tím můžeš zvýšit přítlak na předku Citovat
ChouLu Odesláno 29. leden 2013 Odesláno 29. leden 2013 Takže multifunkční kapota jo? A půjde nastavovat přítlak na palubáku nebo jen ON/OFF? Citovat
davidekcz Odesláno 29. leden 2013 Odesláno 29. leden 2013 Hosi za chvili pauza,uz mam chut na.kavicku... Citovat
ChouLu Odesláno 29. leden 2013 Odesláno 29. leden 2013 Tak dobrou chuť Já teď dopsal email do AutoKelly... dneska mě maximálně vytočili Citovat
ChouLu Odesláno 29. leden 2013 Odesláno 29. leden 2013 Už měsíc lítám na pobočku v HB a vyřizuju klubový slevy... a do dneška mě nebyli schopni zařadit do databáze.. dneska jsem se tam už nasral a chtěl vedoucího,že mu dám Pe.Tra ať si pokecaj.. ale on tam zase nebyl (už asi po 5...). Tak mi došla trpělivost, už nasranej jsem se zeptal jestli to mám řešit jinde, když oni toho nejsou schopni a bylo mi odpovězeno, že klidně... Potřeboval jsem žárovky.. tak mi na ně dal velkou slevu 10%... s tím jsem ho poslal někam, že na klub je 20%.. nebyl schopnej už nic řešit, tak jsem poděkoval a odešel.. Tak jsem napsal ostrej román na centrálu.. doufám, že to bude mít nějakou odezvu Citovat
ChouLu Odesláno 29. leden 2013 Odesláno 29. leden 2013 Davíídku nějak si nám tam usnul o Vendovi ani nemluvim Citovat
davidekcz Odesláno 29. leden 2013 Odesláno 29. leden 2013 Ja svacil. ted to musim asppn 20 minut travit :D Citovat
ChouLu Odesláno 29. leden 2013 Odesláno 29. leden 2013 Já si v klidu nabalil 20 obálek s páskama a ráno s tím musím na poštu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.