abula71 Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 tak netreba to silit.Max do výšky platu a premii.A v tom prípade som mal už dávno spať Citovat
punkac Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 hehe, koukám heslo makám jen do výše platu je mezinárodní dneska je to volnější, jinak já jdu do hajan až tak po 7 ráno nějaký jídlo, sprcha a pak se chrní až do dvou jak batole Citovat
abula71 Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 a tak vyprvadím synátora do školy a do 12:00 možem prdieť pod perinou Citovat
Laďa Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 Taky v 6:00 končím, potom vyvenčit psa a jít hajinkat. Já se budím sám od sebe okolo 12-té. Citovat
davidekcz Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 to ja az tak kolem 14-15 rad si prispim. tak a ted mizim na svacu :-) [upravil dne 8/3/12 01:58 od davidekcz] Citovat
punkac Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 já už tady prakticky dvě hodiny svačím Citovat
abula71 Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 to je život.V akej profesii pracujete? Citovat
davidekcz Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 Tak dosvacil jsem uzeny s bramorovym knedlikem a je mi moc fajn ted budu mit do 4 klidek tak to pekne utece... Citovat
davidekcz Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 to je život.V akej profesii pracujete? Automobilovy prumysl... Citovat
Mildík Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 Chlastastika , ó jak nádherné je žít, s vědomím, že, někdo udělá vaši robotu, za vás :roker:roker:roker:roker Citovat
punkac Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 hele Velikonoce přišly se na nás podívat..... Mildíku ty makáš v čem kromě toho ladění pijána Citovat
Mildík Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 V čemkoli, co, se dá pos...unout dál, než to momentálně je. Jako správnej Čech umim všechno, a, vlastně nic, co potřebuješ? :roker Citovat
davidekcz Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 Ja bych potreboval treba tak mega a pul?? Citovat
davidekcz Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 Tak kdyz das na vyber tak urcite měď ta se da dobre prodat Citovat
Mildík Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 všechno se dá v dneštní době prodat, co krásnýho za to? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.