miso605 Odesláno 5. únor 2009 Odesláno 5. únor 2009 zdravim opet pisem a zhanam nejaku literaturu od 605-ky na novy alebo na stary model,hoc co nema to tu vazne nikto? nechce sa mi verit.....dakujem Citovat
Vertex Odesláno 5. únor 2009 Odesláno 5. únor 2009 mám něco v pdf, ale neni to asi nic extra, mrknu se Citovat
SV 24 Odesláno 6. únor 2009 Odesláno 6. únor 2009 Tez bych se hlasil prosim o zaslani neceho o 605ce...! Muj email ja 605sv24@seznam.cz Predem diky! Citovat
Vertex Odesláno 6. únor 2009 Odesláno 6. únor 2009 zatim jsem se nedostal na pc, pořád jen noťas, ale mám vás v paměti Citovat
Vertex Odesláno 10. únor 2009 Odesláno 10. únor 2009 Nějak mi to skejsne při nahrávání příloh, bude to chtít transfer přes ICQ nebo Skype [upravil dne 10/2/09 Vertex] Citovat
miso605 Odesláno 11. únor 2009 Autor Odesláno 11. únor 2009 aha takze len tak mailom to nepojde co? tak potom cez icq sa dohodneme kedy a okolkej to prebehne,aby som tu bol.... Citovat
Vertex Odesláno 11. únor 2009 Odesláno 11. únor 2009 napiš mi číslo icq, já tu jsem teď docela často, marodim Citovat
SV 24 Odesláno 11. únor 2009 Odesláno 11. únor 2009 tady je me icq: 427876320.Predem dekuji za kterekoliv info o 605ce! Citovat
Podlesny Odesláno 15. březen 2009 Odesláno 15. březen 2009 Caute, ak mozem mozno pomozem, skuste toto, uz to tu bolo, ale aj tak to treba rozsirovat :-) http://peugeot605club.extra.hu/ sekcia letoltes Citovat
mmartinkovic Odesláno 16. březen 2009 Odesláno 16. březen 2009 a co tak pozriet tu na PC stranke sekcia download a model 605 a tam je jeden subor so ZIPkom a mate tam manual ? hm ??????? Je to EXE cko, celkom jednoducho spravene a v CJ. Citovat
miso605 Odesláno 16. březen 2009 Autor Odesláno 16. březen 2009 kde je ta sekcia download bz som si to stiahol Citovat
miso605 Odesláno 17. březen 2009 Autor Odesláno 17. březen 2009 no tak to som asi slepy lebo ja tam ziadnu taku sekciu nevidim,hmmmm Citovat
Vertex Odesláno 17. březen 2009 Odesláno 17. březen 2009 http://www.peugeot-club.com/index.php?co=download/vypis Citovat
miso605 Odesláno 17. březen 2009 Autor Odesláno 17. březen 2009 no jasne uz to vidim len som bol uplne inde treba sa tam aj zaregistrovat co?a netreba nic platit tam? Citovat
Vertex Odesláno 17. březen 2009 Odesláno 17. březen 2009 Musíš bejt řádnej člen, abys mohl stahovat download Citovat
Guest fatbear130 Odesláno 14. srpen 2009 Odesláno 14. srpen 2009 Původně zaslal: Vertex Musíš bejt řádnej člen, abys mohl stahovat download Čili musíš zacvakat, jinak si můžeš stahovat akorát tak předkožku. I když to může bejt taky docela zajímavý... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.