Miro369 Odesláno 4. únor 2009 Odesláno 4. únor 2009 Zdravim vsetkych. Po novych zmenach v zakone mi nastal jeden problem, kedze sa uzakonilo celorocne svietenie. Po zapnuti svetiel sa intenzita podsvietenia na stredovom paneli znizi tak, aby neoslnovala vo vecernych jazdach. Avsak pri dennom svetle su tieto udaje necitatelne. Vie niekto akym sposobom toto stlmovanie odstranit? dakujem Citovat
MirasCC Odesláno 4. únor 2009 Odesláno 4. únor 2009 Z hlavy si to nepamatuju, ale určitě se to tu už řešilo několikrát. Je to o odpojení jednoho drátku. Docela bych řekl, že tohle by stálo za to dát dohromady a někam vyvěsit, češi už to mají většinou pořešený, ale Slováci se na to nejspíš teď budou hodně ptát Na kterým autě to vůbec řešíš Citovat
Miro369 Odesláno 4. únor 2009 Autor Odesláno 4. únor 2009 Původně zaslal: MirasCC Z hlavy si to nepamatuju, ale určitě se to tu už řešilo několikrát. Je to o odpojení jednoho drátku. Docela bych řekl, že tohle by stálo za to dát dohromady a někam vyvěsit, češi už to mají většinou pořešený, ale Slováci se na to nejspíš teď budou hodně ptát Na kterým autě to vůbec řešíš to ano...len ktory to bude... A jedna sa o 406... Citovat
MirasCC Odesláno 4. únor 2009 Odesláno 4. únor 2009 Novej, starej model? Podsvícení žárovičkama, nebo diodama? Zkus mrknout na tohle téma, teoreticky by ses tam mohl dopátrat odpovědi. Jestli máš žárovičky, tak je docela blbý nechat je svítit plnou intenzitou pořád v kuse. Docela hřejou a jejich okolí se vypaluje Skoro lepší varianta je pak rozchodit denní svícení, je to o sehnání dvou relátek, montáž jednoduchá a zabiješ dvě mouchy jednou ranou. Budeš mít denní svícení a displeje nebudou při denním svícení pohasínat (a v noci, při rozsvícení klasických světel naopak ano, což je ale dobře). Citovat
Miro369 Odesláno 4. únor 2009 Autor Odesláno 4. únor 2009 Původně zaslal: MirasCC Novej, starej model? Podsvícení žárovičkama, nebo diodama? Zkus mrknout na tohle téma, teoreticky by ses tam mohl dopátrat odpovědi. Jestli máš žárovičky, tak je docela blbý nechat je svítit plnou intenzitou pořád v kuse. Docela hřejou a jejich okolí se vypaluje Skoro lepší varianta je pak rozchodit denní svícení, je to o sehnání dvou relátek, montáž jednoduchá a zabiješ dvě mouchy jednou ranou. Budeš mít denní svícení a displeje nebudou při denním svícení pohasínat (a v noci, při rozsvícení klasických světel naopak ano, což je ale dobře). Su tam urcite ziarovcicky...v podstate podtrebujem aby to svietilo tak ako to svieti bez zapnutia svetiel...bezne ako cez den. Vies poskytnut schemu toho denneho svietenia?? Dik - tu schemu s relatkami som nasiel...celkom zaujimave, ale skor by ma zaujimal ten dratik co to stmavovanie sposobuje. Rozmyslam zeby som medzi to namontoval nejaky optospinac podla intenzity svetla v kabine vodica. [upravil dne 4.2.09 Miro369] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.