Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Zdravim vsetkych. Po novych zmenach v zakone mi nastal jeden problem, kedze sa uzakonilo celorocne svietenie.

Po zapnuti svetiel sa intenzita podsvietenia na stredovom paneli znizi tak, aby neoslnovala vo vecernych jazdach. Avsak pri dennom svetle su tieto udaje necitatelne. Vie niekto akym sposobom toto stlmovanie odstranit?

dakujem

Odesláno

Z hlavy si to nepamatuju, ale určitě se to tu už řešilo několikrát. Je to o odpojení jednoho drátku.

Docela bych řekl, že tohle by stálo za to dát dohromady a někam vyvěsit, češi už to mají většinou pořešený, ale Slováci se na to nejspíš teď budou hodně ptát :D

Na kterým autě to vůbec řešíš :myslim

Odesláno
Původně zaslal: MirasCC

Z hlavy si to nepamatuju, ale určitě se to tu už řešilo několikrát. Je to o odpojení jednoho drátku.

Docela bych řekl, že tohle by stálo za to dát dohromady a někam vyvěsit, češi už to mají většinou pořešený, ale Slováci se na to nejspíš teď budou hodně ptát :D

Na kterým autě to vůbec řešíš :myslim

to ano...len ktory to bude...:)

A jedna sa o 406...

Odesláno

Novej, starej model? Podsvícení žárovičkama, nebo diodama? Zkus mrknout na tohle téma, teoreticky by ses tam mohl dopátrat odpovědi.

Jestli máš žárovičky, tak je docela blbý nechat je svítit plnou intenzitou pořád v kuse. Docela hřejou a jejich okolí se vypaluje Skoro lepší varianta je pak rozchodit denní svícení, je to o sehnání dvou relátek, montáž jednoduchá a zabiješ dvě mouchy jednou ranou. Budeš mít denní svícení a displeje nebudou při denním svícení pohasínat (a v noci, při rozsvícení klasických světel naopak ano, což je ale dobře).

Odesláno
Původně zaslal: MirasCC

Novej, starej model? Podsvícení žárovičkama, nebo diodama? Zkus mrknout na tohle téma, teoreticky by ses tam mohl dopátrat odpovědi.

Jestli máš žárovičky, tak je docela blbý nechat je svítit plnou intenzitou pořád v kuse. Docela hřejou a jejich okolí se vypaluje Skoro lepší varianta je pak rozchodit denní svícení, je to o sehnání dvou relátek, montáž jednoduchá a zabiješ dvě mouchy jednou ranou. Budeš mít denní svícení a displeje nebudou při denním svícení pohasínat (a v noci, při rozsvícení klasických světel naopak ano, což je ale dobře).

Su tam urcite ziarovcicky...v podstate podtrebujem aby to svietilo tak ako to svieti bez zapnutia svetiel...bezne ako cez den.

Vies poskytnut schemu toho denneho svietenia??

Dik

- tu schemu s relatkami som nasiel...celkom zaujimave, ale skor by ma zaujimal ten dratik co to stmavovanie sposobuje. Rozmyslam zeby som medzi to namontoval nejaky optospinac podla intenzity svetla v kabine vodica.

[upravil dne 4.2.09 Miro369]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...