Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj.

Nevíte někdo kam vedla původně hadička od zaslepeného vývodu?Mám P405 1.6GRi a po určité době provozu na LPG se začne zhoršovat provoz na benzin(auto cuká,netáhne až nakonec nejde ani nastartovat).Postupně se tam načítá asi nějaká chyba a nakonec se rozsvítí kontrolka ř.j. na přístrojovce.Je zajímavý,že na LPG to jede pořád stejně.Jestli není jiný podtlak na benzin a jiný na LPG.Pak stačí na noc odpojit řídící jednotku a je to zase na chvíli dobrý.

post-0-1410960449725_thumb.jpg

Odesláno
Původně zaslal: Parkerhale

Ahoj.

Nevíte někdo kam vedla původně hadička od zaslepeného vývodu?Mám P405 1.6GRi a po určité době provozu na LPG se začne zhoršovat provoz na benzin(auto cuká,netáhne až nakonec nejde ani nastartovat).Postupně se tam načítá asi nějaká chyba a nakonec se rozsvítí kontrolka ř.j. na přístrojovce.Je zajímavý,že na LPG to jede pořád stejně.Jestli není jiný podtlak na benzin a jiný na LPG.Pak stačí na noc odpojit řídící jednotku a je to zase na chvíli dobrý.

takhle těžko říct , možná zpátečka

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...