Parkerhale Odesláno 2. únor 2009 Odesláno 2. únor 2009 Ahoj. Nevíte někdo kam vedla původně hadička od zaslepeného vývodu?Mám P405 1.6GRi a po určité době provozu na LPG se začne zhoršovat provoz na benzin(auto cuká,netáhne až nakonec nejde ani nastartovat).Postupně se tam načítá asi nějaká chyba a nakonec se rozsvítí kontrolka ř.j. na přístrojovce.Je zajímavý,že na LPG to jede pořád stejně.Jestli není jiný podtlak na benzin a jiný na LPG.Pak stačí na noc odpojit řídící jednotku a je to zase na chvíli dobrý. Citovat
Pe.Tr Odesláno 2. únor 2009 Odesláno 2. únor 2009 Původně zaslal: Parkerhale Ahoj. Nevíte někdo kam vedla původně hadička od zaslepeného vývodu?Mám P405 1.6GRi a po určité době provozu na LPG se začne zhoršovat provoz na benzin(auto cuká,netáhne až nakonec nejde ani nastartovat).Postupně se tam načítá asi nějaká chyba a nakonec se rozsvítí kontrolka ř.j. na přístrojovce.Je zajímavý,že na LPG to jede pořád stejně.Jestli není jiný podtlak na benzin a jiný na LPG.Pak stačí na noc odpojit řídící jednotku a je to zase na chvíli dobrý. takhle těžko říct , možná zpátečka Citovat
Parkerhale Odesláno 3. únor 2009 Autor Odesláno 3. únor 2009 Když tu záslepku sundám,je tam určitý podtlak a chod motoru se změní. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.