Mirrae24 Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 Zdravím, dnes jsem trochu tlumil dveře a pouze u spolujezdcových je tento kabel, co vede do zrcátka, zajímalo by mě, k čemu slouží? Pač to vypadá, jako kdyby bylo vyhřívané, ale to se mi nějak nezdá, jednak druhé dveře toto nemají a hlavně nikde nemám knoflík pro vytápění zrcátek. http://www.nahraj.cz/content/view/1ca780a8-e618-45b3-ac7f-4d580b7eb86a http://www.nahraj.cz/content/view/979a605e-dfbc-4ec8-affd-4d8789028bab Děkuji za odpověď ... Citovat
Ferry Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 vypinac vyhrivani zrcatek je spolecny s vypinacem vyhrivani zadniho skla, podle toho to nepoznas, je mozne ze je ve dverich jen kabelova priprava, pripadne jestli mas vnejsi teplomer, tak jsou to draty od teplotniho cidla Citovat
Mirrae24 Odesláno 29. leden 2009 Autor Odesláno 29. leden 2009 Tak děkuji za info, vážně mi to vrtalo v hlavě. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.