mikša Odesláno 26. leden 2009 Odesláno 26. leden 2009 zdarec lidi potřeboval bych radu nevite někdo kde mam sehnat CD s mapami ČR do tote origoš navigace?? ja mam totiž jenom německa:( [upravil dne 26/1/09 mikša] Citovat
denoo Odesláno 26. leden 2009 Odesláno 26. leden 2009 jj su take, ale iba bez farebny displey Citovat
Bern4u Odesláno 2. květen 2009 Odesláno 2. květen 2009 taky by mě zajímalo, jestli existuje mapa čr, já mám jen CD pro Německo Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.