jiri.wolf Odesláno 10. leden 2009 Odesláno 10. leden 2009 Tak jsem dnes montoval palubní PC (starý model, 1.8 16V, pouze příprava na malý displej) a vyskytla se jedna podivná chyba, které nemůžu přijít na kloub - vždy po vypnutí klíčku se palubák sám od sebe vyresetuje. Jinak vše funguje a ukazuje jak má (pouze dojezd nenaskočil, asi jelikož jsme vždy jen objeli dokola dům). Nenapadá někoho čím by to mohlo být?? Citovat
MatrixChose Odesláno 10. leden 2009 Odesláno 10. leden 2009 To mě dělalo jenom když jsem odpojil konektor od ŘJ. Citovat
jiri.wolf Odesláno 10. leden 2009 Autor Odesláno 10. leden 2009 No konektor jsme měli odpojený, když jsme připojovali kabel 1368. Pak se dal normálně zpět. Co jsi s tím dělal?? Citovat
MatrixChose Odesláno 10. leden 2009 Odesláno 10. leden 2009 Mě ten drát právě nedržel pořádně. Po připevnění to chodilo furt Citovat
jiri.wolf Odesláno 10. leden 2009 Autor Odesláno 10. leden 2009 Hmmm, díky za tip! V úterý budu to auto zase mít k dispozici tak na to kouknu... Citovat
jiri.wolf Odesláno 13. leden 2009 Autor Odesláno 13. leden 2009 Tak pořád to nejede - resp. jede ale stále nedrží paměť. Asi z toho vyškubu ten svazek a udělám ho komplet znovu, jinak na to asi nepřijdu Citovat
vincenzo Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 Dobry den chcem sa spytat mam peugeot 406 break r.v.2000,ci v tom modely nieje este palubny?Dik Citovat
Benžík Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 Nevim ktery z vodicu to je, ale chybi Ti tam trvale +12V, nebo je zapojeny nekam jinam. Podivej se do sekce servis na vlakno palubni pocitace, tam najdes ktery vodic to je a kam ma byt zapojeny. Citovat
vincenzo Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 prepac ale nerozumiem ako trval 12v? Citovat
Benžík Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 Pp potrebuje 12v napajeni i po vypnuti zapalovani, jinak nic nezustane v pameti pp, vse se smaze. Samozrejme je tam i 12V ktere se zapnou se zapalovanim - rozsviti se display. Citovat
f3Rd@ Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 A nema tam byt nejaky drat stale pripojeny na +12 pro pamet -neco jak na radiu? Citovat
vincenzo Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 Tak uz mi naskocil palubny ale neukazuije ziadne cisla len - - - - Citovat
martis Odesláno 15. červenec 2010 Odesláno 15. červenec 2010 Původně zaslal: vincenzo Dobry den chcem sa spytat mam peugeot 406 break r.v.2000,ci v tom modely nieje este palubny?Dik nejde oto ci mas,alebo nemas palubny,zalezi to od oznacenia bsi,a ci tam je priprava ak nieje treba urobit,zistit ci bsi to podporuje a ist do peugeotu a aktivovat pp. Citovat
Benžík Odesláno 16. červenec 2010 Odesláno 16. červenec 2010 Původně zaslal: f3Rd@ A nema tam byt nejaky drat stale pripojeny na +12 pro pamet -neco jak na radiu? Přesně tak, je tam stálých 12V pro paměť. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.