go.play Odesláno 9. leden 2009 Odesláno 9. leden 2009 Je normální, že mi 106 1.1 žere cca 8 l na sto? mám ho necelý měsíc, tak je možný že to je tou zimou a sport výfukem, jsem zvědavý na léto Citovat
jety Odesláno 9. leden 2009 Odesláno 9. leden 2009 Mám taky 1.1 (44kw) a teď jezdím v zimě kolem 6.5 (spíše dálky), v létě cca 5.5...takže jestli jezdíš po městě, tak to i sedělo... Citovat
vix Odesláno 9. leden 2009 Odesláno 9. leden 2009 sportovním výfu©kem to nebude. Maximálně odpojenou lambda-sondou. A ostatně, s měsíční statistikou za námi nechoď (fakt, pokud jsi nenajel zatím alespoň 5-10 tkm, tak statistiky tankování jsou ti, mno, však už budeš vědět... na co ) Citovat
go.play Odesláno 9. leden 2009 Autor Odesláno 9. leden 2009 Najezdim to spíš po městě, ale ne zase všechno. Kde je ta lambda sonda? Citovat
vix Odesláno 9. leden 2009 Odesláno 9. leden 2009 před katalyzátorem. Pokud ji někdo odpojil (nebo \"natvrdo\" přemostil), motor se může přepnout do nouzového režimu. Pak to hlásí takováhle zvěrstva. Dyť to auto má snad 600 kilo i s řidičem Ségřina 1.0i ji prej jezdí za 5-6 /100. (a to je prosím motor ze šicího stroje - 33 kW) A kolik máš s ní najeto? Citovat
vix Odesláno 9. leden 2009 Odesláno 9. leden 2009 neke... za měsíc nenajedeš 161 tkm... ani kdyby ses rozkrájel \" na takovýhle nudličky\" Kolik s ní máš najeto ty ? (stav tacha může sedět, ale ten je podřadný) Citovat
go.play Odesláno 9. leden 2009 Autor Odesláno 9. leden 2009 já s tim mám najeto asi 500 km, přibližně Citovat
vix Odesláno 9. leden 2009 Odesláno 9. leden 2009 500 km - to není ani plná nádrž spotřebu doopravdy budeme řešit až po 5000 km... zatím si ji zapisuj, tankuj od plné do plné ... a tak ... ;) Citovat
go.play Odesláno 10. leden 2009 Autor Odesláno 10. leden 2009 budu se snažit, ale plnou nebudu tankovat asi pořád Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.