Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Karel99

Původně zaslal: sekaj

Už jsem to viděl,byli umístěny v těchto místech.

jenže ono tam na ně není zrovna moc místa. Třeba to byl jiný typ.

to místo si tam musíš udělat. vyříznout mřížku.

Odesláno

ja to mel udelany,presne tyto svetla!koukni se ke me do profilu,je tam fotka.Jinak sundaval jsem naraznik a v rohach mrizky jsem to proriznul asi 20cm,pak tam pasly krasne.A jeste jsem to pripevneni k narazniku,podporil plechem /stejna velikost a udelane diry na srouby jako ta dosedaci plocha u svetel/ pro zpevneni!a primontoval na vrchni stranu narazniku.takze primo plocha narazniku byla uprostred.ty startovaci rele prilepil kvalitni oboustranou paskou dovnitr narazniku a kabely vedl pod tou penovou izolaci co trosku vyztuzuje naraznik zevnitr.A pak na boku,kde uz je blatnik jsem ty kabely prerusil a pak je spojil konektory.To bylo pro jistotu,kdyz se musi sundavat naraznik,tak se jen udhrnul podbeh a lehce se to odpojilo,stejne se pod podbeh musi,uvolnit zobacek co drzi naraznik na aute.A pak ti v klidu svetla zustanou na narazniku a nemusis nic trhat,pak to v klidu opet pripojis a pak nandas naraznik.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...