Přejít na obsah

Karel99

Uživatel
  • Počet příspěvků

    49
  • Registrace

Vše od uživatele Karel99

  1. a zkusil jsi to pouzit knoflik pro zesilovani (radia) v momente, kdy jsi blizko prekazky a melo by to pipat? Treba u povelu navigace to tak funguje, ze to zesilis v dobe, kdy to na tebe mluvi, ale u tohoto si nejsem jisty, nezkousel jsem to, jen me to napadlo
  2. Karel99

    aditivum Vif

    dík, neni nic jednodussiho, nez napsat vyrobci
  3. Karel99

    aditivum Vif

    tak mi to nedalo a napsal jsem do VIFu dotaz. Odpoved zni: \"Dobrý den, přípravek při telotě pod 5°C tuhne, proto jsme to pro jistotu připsali na nový obal. Pokud nedodržíte tuto podmínku skladování a přípravek ztuhne, není to na závadu. Necháte aditiv opět v teple dokud neroztaje. Poté jej můžete bez problémů opět použít. Petra Najmanová\" tak tim by mohli skoncit dohady. Je to tak, jak jsem si myslel a napsal o prispevek vyse.
  4. Karel99

    aditivum Vif

    taky mam tu \"starsi\" variantu. Osobne si myslim, ze skladovani v mrazu neni problem, jen je to pak hustsi a hureji davkovatelne a proto pisi skaldovat do +5°C
  5. Karel99

    aditivum Vif

    na zimnim? Hod sem fotku
  6. Karel99

    aditivum Vif

    a neni to na letnim VIFu? Ja to na zimnim taky nenasel
  7. Karel99

    Prosím o radu

    presne jak pise Ondrus23, to musis videt sam. A pro priste by sis mohl dat trochu prace s nazvem tematu, ono \"Prosim o radu\" je dost hloupy nazev, to tu vetsinou vsichni prosi o radu
  8. Karel99

    Teplota motora

    jak ti to dopadlo? Ja mam podobny problem, akorat pri \"prvnim\" ohrati vyjede teplota na cca 80°C, pak otevre termostat, teplota klesne na 70°C a na teto teplote se vicemene drzi porad (nepreleze cca 73°C). Tusi nekdo, kde je u 1.6 HDi termostat? Dik za rady.
  9. Karel99

    Dvouhmotný setrvačník 1,6 hdi

    a je to nějak slyšet? Teda v autě asi ne, ale venku při stojícím autě a otevřené kapotě ... V autě totiž neslyším nic
    • 85
  10. Karel99

    Dvouhmotný setrvačník 1,6 hdi

    jen takový lehký dotaz - při kolika otáčkách se roztáčí turbo u 1.6 HDi?
    • 85
  11. Karel99

    USB box na RT4

    Z venku žádné USB nevidím (kde by mělo být?). Když dáš info, tak budu rád, nejlépe nějakou specifikaci kabelu (objednací číslo, foto obou konců, atd.) Dík
  12. Ahoj všem, hledal jsem to tu, ale nějak nenašel. Jak je to s připojením USB flash k RT4? Co je k tomu potřeba? V menu rádia mám USB, ale nevím, jak to hardwarově připojit. Dík za rady. K.
  13. Ahoj všem, nikde jsem to tu nenašel a tak se ptám - jak nahrát nový software do RT4 (firmware)? Řešil jste to někdo? Dík za radu. K.
  14. Já to tipuji na horní uložení tlumičů, ale ještě jsem to nerozdělával. Tam je taky spousta dílů, které by mohli být vyklepané z těch našich silnic. Bouchání vzadu by mohla být nádrž, prý je někdy volnější. A nebo kastlík v rezervě. Mrkni na to. [upravil dne 29.1.2009 Karel99]
  15. Ahoj všichni, neřešil jste náhodou někdo takové divné chroupání v přední nápravě při přejezdu nerovnosti nebo při nadlehčení předku auta při prudčí akceleraci? Jen dodám, že čepy, silentbloky stabilizátoru a kosti stabilizátoru jsou vyměněné. Mohlo by to být někde kolem tlumičů, ale fakt nevím. Projevuje se to nejvíce po delším stání auta (třeba ráno, když auto celou noc stálo). Dík za radu. K.
  16. že bych měl originální auto?
  17. Ahoj všichni, neřešil jste náhodou někdo takové divné chroupání v přední nápravě při přejezdu nerovnosti nebo při nadlehčení předku auta při prudčí akceleraci? Jen dodám, že čepy, silentbloky stabilizátoru a kosti stabilizátoru jsou vyměněné. Mohlo by to být někde kolem tlumičů, ale fakt nevím. Projevuje se to nejvíce po delším stání auta (třeba ráno, když auto celou noc stálo). Dík za radu. K.
  18. Karel99

    Vnitřní osvětlení

    v podstatě jde obojí, ale stačí ten krycí průhledný plast a jde to docela dobře, není v tom žádný problém
  19. Karel99

    denní LED světla

    jenže ono tam na ně není zrovna moc místa. Třeba to byl jiný typ.
  20. Karel99

    denní LED světla

    dík za reakci, ale to jsi opravdu psát nemusel
  21. Ahoj všichni, nezkoušel jste někdo náhodou tato světla do starší 307 (před faceliftem)?
  22. Karel99

    Zrušení přestavby N1

    a co ten postup? (\"V práci mám postup přímo od PČR jak zrušit N1 i M1. Ve čtvrtek to sem dám. Speciální montážní musí mít přepážku taky. Je ve velkém TP a auto bez ní by nemělo projít ani evidenční kontrolou. \")
    • 35
  23. v tom pripade stacilo podivat se do ceniku pojistoven, ze
    • 19
  24. a timto jsi se chtel pochlubit jak malo platis nebo to melo i jiny vyznam
    • 19
  25. Karel99

    AUTORADIO DO 307

    Slouží k propojení signálu reproduktorové úrovně na linkovou úroveň, odkaz máš v SZ
    • 15
×
×
  • Vytvořit...