kmotrik Odesláno 2. leden 2009 Odesláno 2. leden 2009 Jedná se o číselný imobilizér který se dával do předfaceliftových modelů. Zimní mrazy které přišli daly ránu mé baterce tak sem jí musel vyndat a nechat nabít. Když jsem nasadil baterku zpátky Pežotek po mě nechtěl kód imobilizéru abych ho nastartoval. Vím že se dá změnit, mám příručku ale bohužel v němčině. Mělo by to být: Zmáčknout C, zadat nový kód, opakovat kód, zmáčknout znova C a měl by být změněn. Je to správně? případně kdyby někdo hodil obrázek český příručky ( měla by to být strana 56 ) Díky moc. Citovat
JoseA Odesláno 3. leden 2009 Odesláno 3. leden 2009 už se to někomu podařilo? Já to zkoušel podle toho návodu už několikrát, ale pořád to bere starý kód, tak čekám kdy nenastartuju, protože ty čtyři čísla mám tak promačkané, že to za nižších teplot skoro nejde zmáčknout Citovat
Dave_k Odesláno 3. leden 2009 Odesláno 3. leden 2009 Původně zaslal: JoseA už se to někomu podařilo? Já to zkoušel podle toho návodu už několikrát, ale pořád to bere starý kód, tak čekám kdy nenastartuju, protože ty čtyři čísla mám tak promačkané, že to za nižších teplot skoro nejde zmáčknout Úplně v pohodě. Napiš jak to děláš. Citovat
JoseA Odesláno 3. leden 2009 Odesláno 3. leden 2009 Mám k autu krom servisní knihy i nějaké příručky, tam je to popsané stejně jako tady i jako v knížce JAK na to. Zapnu zapalování, zadám svůj kód, přijme, pípne, rožne zelená kontrolka, stisknu C, zadám nový kód, stisknu znovu C, pípne. Pořád svítí zelená. Vypnu zapalování, počkám než začne blikat červená, znovu zapnu, zadám nový kód a nepřijme ho to, přijme zase jenom původní Citovat
Dave_k Odesláno 3. leden 2009 Odesláno 3. leden 2009 Původně zaslal: JoseA Mám k autu krom servisní knihy i nějaké příručky, tam je to popsané stejně jako tady i jako v knížce JAK na to. Zapnu zapalování, zadám svůj kód, přijme, pípne, rožne zelená kontrolka, stisknu C, zadám nový kód, stisknu znovu C, pípne. Pořád svítí zelená. Vypnu zapalování, počkám než začne blikat červená, znovu zapnu, zadám nový kód a nepřijme ho to, přijme zase jenom původní To \"C\" podruhý by jsi měl podržet dýl a mělo by to pípnout 4x. A \"servisní kód\" Ti tam jde taky zadat? [upravil dne 3/1/09 Dave_k] Citovat
kmotrik Odesláno 3. leden 2009 Autor Odesláno 3. leden 2009 noo u mojí 306 jsem to dělal podle návodu v mojí německý příručce, protože jsou dva typy číselnýho imobilizéru ...tento Typ B kterej je výše na fotce a typ A ( místo 0 a S jsou dvě čárky ) u typu A je to: Zasuneš klíč do zapalování, zadáš kód kterej je platnej => rozsvítí se zelená, zmáčkneš C, zadáš 4 nová čísla => pípne to, zopakuješ 4 nová a teď zmáčkneš C. 4 zasvítí a zapípá ... zkus to takto pokud máš typ A jako já Citovat
JoseA Odesláno 4. leden 2009 Odesláno 4. leden 2009 Tak sem mi to podařilo, stačilo opravdu podruhé podržet C dýl. Díky za radu. Mimochodem jak je to se servisním kódem? Na co je to dobré? Citovat
JoseA Odesláno 4. leden 2009 Odesláno 4. leden 2009 dávám auto do servisu kamarádovi, svěřil sem mu i kód, který už je stejně jiný. Servisní ani nevím jaký tam mám nebo jak to vubec funguje, ale tak myslím že to ani nevyužiju. Citovat
Dave_k Odesláno 4. leden 2009 Odesláno 4. leden 2009 Původně zaslal: JoseA dávám auto do servisu kamarádovi, svěřil sem mu i kód, který už je stejně jiný. Servisní ani nevím jaký tam mám nebo jak to vubec funguje, ale tak myslím že to ani nevyužiju. Pokud třeba někomu půjčuješ auto a nechceš prozvazovat svůj kód tak postup je podobnej jako při změně kódu, akorát místo \"C\" stiskneš \"S\". Servisní kód je samozřejmě jinej než hlavní a po každým zadání servisního to odblokuje a zapíská. Jakmile dáš hlavní kód tak se servisní zruší. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.