Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

505 turbo na prodej


zoby

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...
  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: Medvěd

Nárazník je od toho, aby narážel (účinně tlumil menší nárazy) - JÁ a Amíci jsme to pochopili, někteří \"hnidopiši\" se ale na mé \"dotyky\" při parkování dívají velice agresivně.

Zdravím všechny po delší době :papa

Medvěde, to jsi nemyslel vážně viď? Pak nemají být všechny auta otlučený jak někde v Africe... Na služebáku to řeším pouze hlášením na benga kvůli následný opravě z pov.ruč. - protože nevím proč bych měl mít na autě nárazník poškrábaný kvůli někomu, kdo nemá úctu k cizímu majetku... ale jednou jsem takhle viděl parkovat někoho o mojí Tagoru a skončilo to ukopnutým zrcátkem :bacha

Nárazníky sloužili k narážení možná v době, kdy byly chromovaný s gumovými špalky a ne dnes, kdy jsou většinou plastový a lakovaný. Jednou je to něčí majetek a nikdo nemá právo se ho bez mýho svolení ani dotknout natož ho poškozovat narážením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MichalTalbot: Myslím, že to Medvěd myslel vážně.

Mě se to taky dost nelíbí, když si někdo couvne a strčí mi do auta. Snažím se parkovat tak, abych se tomu vyhl, ne vždy to ale jde.

Hlavně mě na tom s.... ty zničený SPZky, to bych vraždil. Pak to auto vypadá, jako bych neuměl parkovat.

\"Někdo\" to vyřešil lehce - místo háku na tažení dal šroub, takže až si někdo do něj couvne, rozjebne si o ten šroub nárazník.

A já to asi budu řešit přes pojišťovnu - pokud vidím reálné nebezpečí, zapisuji si SPZ, po příchodu k autu kontroluji.

Oni ty SPZ taky nejsou zadarmo že...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jednou koupil Simku 1308 která měla natřený nárazníky na černo, ale orig mají být světle šedý. Tak jsem je natřel zpátky na původní barvu a použil jsem syntetiku, aby to bylo odolnější. Jenže syntetika dlouho schne a tak se stalo, že když v noci přijel nějakej blb s Lancií Thema v krásný vínový metalíze a parkoval tak, že se mi opřel o nárazník, barva se přenesla v šířce cca 40cm a výšce asi 2cm na jeho metalízu a do rána krásně vytvrdla. Tak jsem si říkal: \"vidíš blbečku, kdybys uměl parkovat, nemusel bys teď lakovat nárazník\". :P

[upravil dne 26/6/09 MichalTalbot]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže logika, že nárazník je od slova narážet platila v počátcích motorismu před 100 lety a ani tehdy neměli na mysli při parkování, nýbrž proto, aby ochránili blatníky a chladič při nárazu... a ne, že to někdo bude aplikovat jako odůvodnění toho, že má oko z kašparovy krávy a při parkování není schopnej odhadnout kde mu začíná a končí auto :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Jo, různí piloti se pohybují po českých silnicích...:D někdy to ale při parkování nevyjde úplně přesně... z různých důvodů... do toho člověka nikdy nevidíš...

Na to je ten vtip:

No to se nesmíš divit, že ti ta k*á** nacouvala do auta, když jí každej tvrdí že tohle: /--------/ je 20 cm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 5 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...