Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dneska vařim já


vendelinek

Recommended Posts

MirasCC: To máš z toho, že se nedržíš tématu, i mě už se to párkrát vymstilo. Kdybys přihodil nějakej recept tak se Ti to nestane;)

Permoník: Díky..........hele co na MiraseCC chystáš s těma ostružinama, jestli přihodíš zmrzlinu, šlehačku, čokoládovou polevu tak jsme tam kde jsme byli:aut.........to totiž bude úplnej ráj:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petra XSI: Na Míru chystám zítra návštěvu na jeho novém bydlišti;) Jako každý správný host nepřijdu s prázdnou;) Nějaká bublanina s ostružinama asi bude...pořád spekuluju, aby ty ostružiny nebyly moc kyselý..a jestli tam nepřidat trochu moučkovýho cukru navíc...nebo posýpu na to udělat.. Fakt nevím..poraď;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: permonik7

Petra XSI: Na Míru chystám zítra návštěvu na jeho novém bydlišti;) Jako každý správný host nepřijdu s prázdnou;) Nějaká bublanina s ostružinama asi bude...pořád spekuluju, aby ty ostružiny nebyly moc kyselý..a jestli tam nepřidat trochu moučkovýho cukru navíc...nebo posýpu na to udělat.. Fakt nevím..poraď;)

šoupni do toho pár švestek a na vrch šlehačku a tu posypej strouhanou čokoládou:)mňam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: permonik7

Petra XSI: Na Míru chystám zítra návštěvu na jeho novém bydlišti;) Jako každý správný host nepřijdu s prázdnou;) Nějaká bublanina s ostružinama asi bude...pořád spekuluju, aby ty ostružiny nebyly moc kyselý..a jestli tam nepřidat trochu moučkovýho cukru navíc...nebo posýpu na to udělat.. Fakt nevím..poraď;)

Jo tak bublaninky se Ti zachtělo, no já osobně mám radši z višní, ale co se týká kyselosti, tak to bych si hlavu nelámala. Mám totiž ráda kyselý (v mém případě višně) a při nejhorším jí pocukruješ jak píšeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už se zase bavíme o jídle :aut tak mě tak s blížícími se Vánocemi napadlo, že by jsme se tady mohli podělit s ostatními o recept na bramborový salát. Z vlastní zkušenosti vím, že co rodina to jiný recept, někdo do salátu dává jablka, někdo cibuli, někdo ananas, nebo místo majonézy jogurt, někdo zas vynechává salám, hrášek.......co Vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: permonik7

Jo, s tou šlehačkou je to super, ale asi to nebude )plně ideální na převážení. Bublanina musí zítra vydržet v autě nějakých 350km.. což šlehačka nevím, nevím..ale mohla bych k tomu přibalit takovou tu šlehačku ve spreji:-D

No vidíš to, jak sis poradila, vždyť Ty jsi chytrá holka :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petra XSI

Když už se zase bavíme o jídle :aut tak mě tak s blížícími se Vánocemi napadlo, že by jsme se tady mohli podělit s ostatními o recept na bramborový salát. Z vlastní zkušenosti vím, že co rodina to jiný recept, někdo do salátu dává jablka, někdo cibuli, někdo ananas, nebo místo majonézy jogurt, někdo zas vynechává salám, hrášek.......co Vy?

Jj,ta cibule tam nesmí chybět,dávám lžičku obyč,hořčice,poloviční porci majolky ,tatarku helmans,okurky,hrášek,nastrohanou jednu mrkvičku(malou), malinkej ovocnej jogurt,vajíčko(nejméně 7,máme velkou mísu:D),samozřejmě všechno smíchaný s brambůrem

miluju salát:D

[upravil dne 8.12.2008 vendi.stejskal]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Původně zaslal: Petra XSI

Když už se zase bavíme o jídle :aut tak mě tak s blížícími se Vánocemi napadlo, že by jsme se tady mohli podělit s ostatními o recept na bramborový salát. Z vlastní zkušenosti vím, že co rodina to jiný recept, někdo do salátu dává jablka, někdo cibuli, někdo ananas, nebo místo majonézy jogurt, někdo zas vynechává salám, hrášek.......co Vy?

Jj,ta cibule tam nesmí chybět,dávám lžičku obyč,hořčice,poloviční porci majolky ,tatarku helmans,okurky,hrášek,nastrohanou jednu mrkvičku(malou), malinkej ovocnej jogurt,vajíčko(nejméně 7,máme velkou mísu:D),samozřejmě všechno smíchaný s brambůrem

miluju salát:D

[upravil dne 8.12.2008 vendi.stejskal]

Vidím dobře.......ovocnej jogurt?:o tak o tom jsem ještě neslyšela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...