hnusoba Odesláno 1. listopad 2008 Odesláno 1. listopad 2008 Nemá niekto skúsenosť s autosedačkou ORION? Konkrétne táto. Malinká nám v \"škrupinke\" nevydrží dlhšie ako 15 minút tak sa obzeráme po niečom väčšiom, kde bude sedieť v smere jazdy a bude môcť vychutnávať ubiehajúcu krajinku [upravil dne 2.11.08 hnusoba] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.