Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Je to of topic, ale Neone, ten zesik beru :-)

Odesláno

VYJÁDŘENÍ: jj, samotnej jsem z toho byl špatnej ... ač jsem jim dal, tak jsem si myslel, že máme v těch našich kraxnách lepší motůrky (ikdyž vim, že felda a 406tka jsou váhově jinde) ... Je pravda, že kdyby to bylo delší, tak mi daj s přehledem oba, protože felda začala v 80tce pomalu umírat ... :-) Je fakt, že ta moje celkem jede. Je to serie 50kw 1,3Mpi. A je fakt, že když jsme jeli od PP205 ke mně, tak se mě ptal, jestli tam je 1,6tka, když jsem měl celou cestu podlahu. Jeninej tuning je, že do ní převážně leju N98:roker

Každopádně 406tku prodávat nebudu, ale už jsem opět o pár ideálů chudší, když vim, že na světlech v praze mě dá kdejaká Filcka ... :nevim Ještě si vzpomínám, jak tu kdysi někdo řešil sprinty (myslim, že M.a.r.i) a psal, že felda 1,6 dala i 405tku 2.Oi a všichni ho poslali do háje zelenýho (myslim, že i já) a dneska bych tomu věřil.

Prostě je to drak :mrk:mrk

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...