pospajirka Odesláno 20. říjen 2008 Odesláno 20. říjen 2008 Ahojte, nevíte někdo jakej je objem chladící kapaliny u 406ky old 1,8 16V bez klimatizace? Chci namíchat fridex ale nevím v jakém poměru když neznám objem. Citovat
pospajirka Odesláno 20. říjen 2008 Autor Odesláno 20. říjen 2008 jj, super:super, díky moc. Hned jdu na to Citovat
OK406 Odesláno 20. říjen 2008 Odesláno 20. říjen 2008 Prosím, rádo se stalo. Příště zkus hledání. Jinak tam dej alespoň do -25st.C. Citovat
BV406 Odesláno 21. říjen 2008 Odesláno 21. říjen 2008 revkogel 2000 je obycejna kapalina na bazi monoethylenglykolu, tudiz na stejne bazi jako produkty fridex g48, fridex g plus, fridex super, fridex stabil a skoda g12+....dalsi produkty od velvany jen pro info Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.