Y2K Odesláno 25. říjen 2008 Odesláno 25. říjen 2008 Původně zaslal: Pepouch Původně zaslal: Y2K No ja to mam troska ine.....a pozeral som to zasa blizsie, vyzera to len na tu gumu zlu, takze to by som potreboval niekde zohnat. A myslim ze by som to vymenil aj sam, nevyzera to zlozito. Guma kterého silentbloku? Toho velkého? Pokud ano,tak to samotné vyměnit nejde,je to jeden celek:) Pozri tento prispevok: Tam o tom pisem a je tam aj foto, nikto mi nevedel zatial toto poradit, tak snad ty budes vediet...dik Citovat
Guest juraj.k Odesláno 1. listopad 2008 Odesláno 1. listopad 2008 ja som mal presne ten isty problem,ked som prebehol cez neaku jamu na ceste bolo pocut taky kovovy zvuk.myslel som si ze mam vymlatene tlmice.nedavno mi zacala tiect vodna pumpa a kedze auto nemam dlho tak som si povedal ze dam vymenit aj rozvody.kamos co mi to robil kupil neaku sadu.bolo tam vsetko(vodna pumpa napinaky kladky remene a vsetky silentbloky...).ako som vymenil silentbloky motor krasne pradie,ziaden kovovy zvuk nepocuk.pozeral som si aj stare silent bloky a ten co buchal bol pretrhnuty.nachadza sa pod tym co si zakruzkoval.je to taka vacsia hruska,stoji okolo 1500 sk ak by si mal zaujem mozem sa ho spytat kde ho kupovali pripadne mozem pozriet neake katalogove cislo. Citovat
Y2K Odesláno 2. listopad 2008 Odesláno 2. listopad 2008 Zaujem by urcite bol...jasne pozri ak mozes...dik Citovat
Y2K Odesláno 7. listopad 2008 Odesláno 7. listopad 2008 Tak nic teda ci ako? Ten silentblok ma stale otravuje viac a viac... Citovat
Michael coupé Odesláno 7. listopad 2008 Odesláno 7. listopad 2008 Složité to určitě není,řešil jsem to 2x,poprvé byla výměna v peugeotu,ale po měsíci lup a znovu,tak jsem koupil new a jel na dílnu.Tam jsem přišel na to,že u coupé záleží na tom jak se nasadí,myslím úhel motru,při nandání.První praskl,protože byl špatně dotažen...zdálo se že utažen je,ale jelikož byl nandaný nakřivo,tak při sešlápnutí plynu a zahýbání se moturu měl tendenci cukat,tak jsem podložil ze strany motor,dal hever,silenblok povolil,dal novej a ze spodu přezvedával a hýbal motorem dokud nezaskočil sám,pak utáhl a od té doby pohoda... Citovat
Y2K Odesláno 7. listopad 2008 Odesláno 7. listopad 2008 Hm hm...no ale skor u mna to vyzera ze potrebujem novy....ty uz asi nemas co by si mi pribalil co.. Citovat
Duin Odesláno 13. listopad 2008 Autor Odesláno 13. listopad 2008 Ahoj vsem, tak jsem si vsiml, ze autobenex ma konecne na sklade mensi silentblok ojnicky drzaku motoru SAS2001015. Dnes jsem jej vymenil a je klid. Vymena je vcelku jednoducha. Stary silentblok mi nesel vylisovat, tak jsem ho rozrizl platkem pily na zelezo a vytahl. Novy silentblok sel na par hodin do mrazaku, oko ojnicky jsem nahral horkovzdusnou pistoli, namazal a silentblok tam krasne zapadl. Prace s montazi a demontazi max na pul hodiny. Citovat
f3Rd@ Odesláno 13. listopad 2008 Odesláno 13. listopad 2008 Vite nekdo jak vymenit spordni silentblok na 2.0HDI? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.