hnusoba Odesláno 19. říjen 2008 Odesláno 19. říjen 2008 Koľko litrov má objem palivová nádrž na 405 sedan nový model 1.8 benzín? Nejako sa k tomu neviem dopátrať ani vo vyhľadávaní Citovat
Washut Odesláno 19. říjen 2008 Odesláno 19. říjen 2008 to já tam nikdy nedostal víc jak 55 litrů a to sem byl skoro na suchu,to bude někde zádrhel Citovat
pastorek Odesláno 19. říjen 2008 Odesláno 19. říjen 2008 Původně zaslal: Washut to já tam nikdy nedostal víc jak 55 litrů a to sem byl skoro na suchu,to bude někde zádrhel Najskôr v palivomere lebo naozaj majú všetky 70l nádrž. Pozeral som to v knihe. Citovat
Washut Odesláno 19. říjen 2008 Odesláno 19. říjen 2008 taky sem se díval do výbavy u 405ek a je psaný 70 litrů,protože tedka nemůžu ani řídit a navíc mám auto v Hradci tak to nemůžu blíže prošetřit, ve velkým techničáku to uvedený nebude co? docela mě to trápí pač víc jak 55 sem do toho nenarval a ukazatel na palubovce zdá se ukazuje dobře. Citovat
Dundee Odesláno 20. říjen 2008 Odesláno 20. říjen 2008 Původně zaslal: Washut to já tam nikdy nedostal víc jak 55 litrů a to sem byl skoro na suchu,to bude někde zádrhel Já do nádrže dostal i 63 litrů Běžně ale taky dotankovávám kolem 55- 57 litrů Citovat
John Odesláno 20. říjen 2008 Odesláno 20. říjen 2008 Ja do svojeho běžně dostanu kolem 60l občas když jedu delší dobu na rezervu i 63l ale to je už extrém Citovat
Washut Odesláno 20. říjen 2008 Odesláno 20. říjen 2008 ok takže 70 litrů pouštím z hlavy :D:D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.