zzipCZ Odesláno 25. říjen 2008 Autor Odesláno 25. říjen 2008 jj to všecno mě funguje ale po opětovném zapnutí klíčku se zapnou i světla někdy ne ale většinou jo na kontrolce dobíjení totiž pořád po určitou dobu zustává napětí a vypne se až když něco cvakne v BSI a to třaba za pár vteřin nebo za hodinu někdy ráno zapnu klíček a už svítí:(právě sem to chtěl dát na dobíjení před BSI ale nemužu najít ten káblík tak mě nezbyde nic jinýho než ho natáhnout:mrk [upravil dne 25/10/08 zzipCZ] Citovat
zzipCZ Odesláno 25. říjen 2008 Autor Odesláno 25. říjen 2008 a ještě dotázek na co je todle relé Citovat
Edison Odesláno 25. říjen 2008 Odesláno 25. říjen 2008 Hmmmm..... na co je to relé netuším.. Vyndej a zjistíš, co nepůjde... ;-) Jinak s tím spínáním.. Vzal bych kus drátu a zkušebně bych to teda natáhl venkem od altiku a uvidíš, no... Citovat
zzipCZ Odesláno 25. říjen 2008 Autor Odesláno 25. říjen 2008 jj nějak se stím poperu to relé jsem venku měl a šlo všechno:D:D díky za odpovědi:papa [upravil dne 25/10/08 zzipCZ] Citovat
Guest servisman Odesláno 25. říjen 2008 Odesláno 25. říjen 2008 zzipCZ co tak napsat čísla drátů pod relé Citovat
zzipCZ Odesláno 25. říjen 2008 Autor Odesláno 25. říjen 2008 no to mě nenapadlo a auto bude doma až večer tak potom to sem hodím:super Citovat
Guest servisman Odesláno 25. říjen 2008 Odesláno 25. říjen 2008 jen tak tipuji relé ostřiku světel ale podle čísel bude lépe hledat Citovat
zzipCZ Odesláno 25. říjen 2008 Autor Odesláno 25. říjen 2008 no ostřiky světel nemám ale je to možný že tam relé je Citovat
Guest servisman Odesláno 25. říjen 2008 Odesláno 25. říjen 2008 už se na to ptal kdysy voloda58 ale nikdo neodpověděl,právě na to relé se ptak k čemu je [upravil dne 25/10/08 honza406] Citovat
zzipCZ Odesláno 25. říjen 2008 Autor Odesláno 25. říjen 2008 no asi to bude jak píše Ferry protože proud je tam až po nastartování tak že tam asi mužu ten ovládací prou prdnou at nemusím taht drát až k altíku;) Citovat
zzipCZ Odesláno 25. říjen 2008 Autor Odesláno 25. říjen 2008 tak hotovo už to funguje jak má:super napojil jsem to na to relátko co je na obrázku nahoře největší problém byl protáhnout káblík po dlouhém hledání jsem ho nakonec protáhl kolem lanka na otvírání kapoty:potlesk tak děkuji všem za rady a podmněty dííííky:papa:papa [upravil dne 25/10/08 zzipCZ] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.