Doyle Odesláno 10. červenec 2009 Odesláno 10. červenec 2009 TROŠKU BEZPEČNOSTI - HASIČÁK [upravil dne 10/7/09 Doyle] Citovat
čakom Odesláno 10. červenec 2009 Odesláno 10. červenec 2009 pěkný jen ten volant by chtěl do černé. ta hnědá mi tam moc nesedí. takovej interier jsem měl taky:) Citovat
Doyle Odesláno 10. červenec 2009 Odesláno 10. červenec 2009 Jo jo však bude výměna za MariaCavalo Citovat
martin.holub Odesláno 11. červenec 2009 Odesláno 11. červenec 2009 Původně zaslal: Doyle TROŠKU BEZPEČNOSTI - HASIČÁK [upravil dne 10/7/09 Doyle] Ahoj, kolik zhruba stojí takový hasičák. Vozím v autě děti a uvažuju že si ha taky pro jistotu pořídím. A jak jsi ho tam uchytil ?? Citovat
Mik.e Odesláno 11. červenec 2009 Odesláno 11. červenec 2009 Ahoj, kolik zhruba stojí takový hasičák. Vozím v autě děti a uvažuju že si ha taky pro jistotu pořídím. A jak jsi ho tam uchytil ?? Ahoj mám podobný, za 299 kč v autokelly, má to držák podobný jako na kolo na flašku s pitím, já ho zatim vozim v kufru Citovat
Doyle Odesláno 11. červenec 2009 Odesláno 11. červenec 2009 Ten můj stál 260.-kč i s držákem je z Bauhausu.. uchycení je teda zatím jen 4. samořezkami v koberci. Drší to sice dobře, ale přemýšlím že to ještě nějak vylepším [upravil dne 11/7/09 Doyle] Citovat
tomike Odesláno 11. červenec 2009 Odesláno 11. červenec 2009 Pe.Tr trochu neprakticke, nemyslis? Inak aj ja uz rozmyslam a hasiacom pristroji do auta. Citovat
Pe.Tr Odesláno 11. červenec 2009 Odesláno 11. červenec 2009 nepraktické ?jako že to není po ruce ? mam jeste jeden menší sprejový v zadní kapse přední spolujezdcovi sedačky . toto je jen modni doplnek ,funkční samozřejmě . Citovat
martin.holub Odesláno 12. červenec 2009 Odesláno 12. červenec 2009 Původně zaslal: Pe.Tr nepraktické ?jako že to není po ruce ? mam jeste jeden menší sprejový v zadní kapse přední spolujezdcovi sedačky . toto je jen modni doplnek ,funkční samozřejmě . vypadá to pěkně :-) ale taky přemýšlím raději o hasičáku přímo v kabině. Kdyby začalo hořet, ať nemusím přes zavazadla v kufru dolovat hasičák, múže jít přece o vteřiny Citovat
Pe.Tr Odesláno 12. červenec 2009 Odesláno 12. červenec 2009 stačí sklopit opěradlo a do kufru vubec nemusím . Citovat
martin.holub Odesláno 12. červenec 2009 Odesláno 12. červenec 2009 Původně zaslal: Pe.Tr stačí sklopit opěradlo a do kufru vubec nemusím . to máš pravdu, ale když máš na zadních sedadlech připoutané dvě dětské sedačky i s dětma, tak je hned tak nesklopíš :-) Citovat
tomike Odesláno 12. červenec 2009 Odesláno 12. červenec 2009 Urcite by som ho mal radsej vpredu nech je hned k dispozicii. Ale ked Ti to takto vyhovuje. [upravil dne 12.7.2009 tomike] Citovat
tomy_verceti Odesláno 12. červenec 2009 Odesláno 12. červenec 2009 tak jedna z prirody btw: hasicak mam aj ja a mam ho uchyteny pod sedackou spolujazdca a vyzera to ako original od peugeotu...foto dodam zajtra. [upravil dne 12/7/09 tomy_verceti] Citovat
tomike Odesláno 12. červenec 2009 Odesláno 12. červenec 2009 tomy_verceti nezabudni na foto, chcem dat hasicak do auta aj ja a neviem kam ho umiestnit. Citovat
martin.holub Odesláno 13. červenec 2009 Odesláno 13. červenec 2009 Původně zaslal: tomy_verceti tak jedna z prirody btw: hasicak mam aj ja a mam ho uchyteny pod sedackou spolujazdca a vyzera to ako original od peugeotu...foto dodam zajtra. [upravil dne 12/7/09 tomy_verceti] Pěkná fotka, obě vypadají moooc pěkně, i francouzka i slovenka [upravil dne 14/7/09 Pe.Tr] Citovat
tomy_verceti Odesláno 13. červenec 2009 Odesláno 13. červenec 2009 nooo..taktiez obe udrzujem v dobre kondicii :roker Citovat
čakom Odesláno 14. červenec 2009 Odesláno 14. červenec 2009 pěkný taky mam ale ve velikosti 10x5:) [upravil dne 14.7.2009 čakom] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.