jakub106GTI Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 nějakej návod nebo něco abych ji dostal celou ven?nějak nevim čim začít.....pls třeba nějakje foto příběh nebo tak nějak.. Citovat
Black Joe Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 Po stranách palubky a uprostřed u karkulačky imobilizéru jsou šrouby co vím , ale nevyndaval jsem jí . Proč jí chceš sundavat? To bude pěkná práce ji sundat. Citovat
jakub106GTI Odesláno 13. říjen 2008 Autor Odesláno 13. říjen 2008 no bude se upravovat ale musim to dostat celé ven... bude to síla to vím ale mám na to ještě dost času:) Citovat
Black Joe Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 Tak prosím nafoť potom ten postup a samozřejmě i výsledek, už teď se těším. Citovat
jakub106GTI Odesláno 13. říjen 2008 Autor Odesláno 13. říjen 2008 taky se těším až to budu mít za sebou:)každopádně pár lidí z fora už ví čím moje auti bude procházet, ale hotovo bude asi až v zimě nebo na jaře:) postupně budu dávat fotky jak pokračuji:) Citovat
kujon106 Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 Jak sem řikal, až budou gumy, tak se zastavím, nejdřív se půjdem opít a pak vlítneme na palubku, to by v tom byl čert abysme jí nevyndali :D Citovat
jakub106GTI Odesláno 13. říjen 2008 Autor Odesláno 13. říjen 2008 super díky Kujonku:) to bude voser co:) Citovat
Ondra_S16 Odesláno 13. říjen 2008 Odesláno 13. říjen 2008 Muzu se zeptat, co na to budes delat? Citovat
jakub106GTI Odesláno 15. říjen 2008 Autor Odesláno 15. říjen 2008 no nic levnýho to nebude to je jasný uvidíme nějakej rozpočet mám uvidim kolik śi pak řeknou Citovat
*jose_106* Odesláno 17. říjen 2008 Odesláno 17. říjen 2008 Je to skoro dtto: http://www.peugeot-club.com/index.php?co=download/vypis&upload=/306/palubka Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.