Pepouch Odesláno 11. říjen 2008 Odesláno 11. říjen 2008 Zdravím,už jsem úpně bezradnej co se týče spodního silent bloku výkyvu motoru,dal jsem tam opět úplně novej,a ten má stejně vůli na pohyb jako prase,když za jízdy uberu nebo přidám plyn,tak to jsou neuvěřitelný kopance,zdá se mi,že ty náhradní díly jsou čím dál horší Nemáte s tí taky někdo u svého HDI problémy? Citovat
pavloucha Odesláno 11. říjen 2008 Odesláno 11. říjen 2008 jestliže jsi ho už víckrát měnil a problém trvá,nebude zakopanej pes někde jinde?A když třeba zatočíš při jízdě a přidáš plyn,kope to? Citovat
Pepouch Odesláno 11. říjen 2008 Autor Odesláno 11. říjen 2008 Chová se to stejně po rovině i při zatáčení. Když vezmu za motor,tak je zřetelný že to má vůli v tom silentbloku,já už fakt nevím,je hrozně měkkej,tak na co to ku..a je,když to nepomáhá. Citovat
ozzy56 Odesláno 11. říjen 2008 Odesláno 11. říjen 2008 Ten motor se při přidání plynu nakloní--je to protipohyb--reakce--na akci, silentblok je dost měkký,aby se rázy nepřená- šely do kabiny.(proto taky dlouho nevydrží--mění se cca po 5 letech) Psal jsi v jiném linku,že při zvednutém předku trvá snad půl otáčky,než se přenese pohyb z jednoho kola na druhé--nebude problém v diferenciálu ??? [upravil dne 11/10/08 ozzy1956] Citovat
Pepouch Odesláno 11. říjen 2008 Autor Odesláno 11. říjen 2008 Původně zaslal: ozzy1956 Ten motor se při přidání plynu nakloní--je to protipohyb--reakce--na akci, silentblok je dost měkký,aby se rázy nepřená- šely do kabiny.(proto taky dlouho nevydrží--mění se cca po 5 letech) Psal jsi v jiném linku,že při zvednutém předku trvá snad půl otáčky,než se přenese pohyb z jednoho kola na druhé--ne- de problém v diferenciálu ??? S tím pohybem motoru-akce-reakce mi to je samozřejmě jasný,ale tohle je opravdu moc,trhá to autem. Myslíš že to může takhle znásobit ten diferák??? Citovat
pavloucha Odesláno 11. říjen 2008 Odesláno 11. říjen 2008 možná i poloosy by k tomu řekly svý Citovat
gen.Migen Odesláno 11. říjen 2008 Odesláno 11. říjen 2008 čtu to tu, a mužu jen moji zkušenost. Ja sem asi před rokem řešil taky to, že když přidam plyn, bylo citit jakoby šel prvně motor a pak kola, takovej cuk. Nevěděl sem čim to je. Pak mě praskla spojka, ta byla vyměněna komplet za novou (sada) a od te doby už to nedělalo. Tak jestli to nemuže byt už sjeta spojka nebo něco s přitlačnakem taky. Nad tim diferencialem bych taky přemejšlel. Tak good luck Citovat
Pepouch Odesláno 11. říjen 2008 Autor Odesláno 11. říjen 2008 No jo,jenže i při startování a vypínaní sebou motor přádně zavibruje,a to mám všechny silentbloky nový a originál. Citovat
Pepouch Odesláno 11. říjen 2008 Autor Odesláno 11. říjen 2008 Původně zaslal: gen.Migen čtu to tu, a mužu jen moji zkušenost. Ja sem asi před rokem řešil taky to, že když přidam plyn, bylo citit jakoby šel prvně motor a pak kola, takovej cuk. Nevěděl sem čim to je. Pak mě praskla spojka, ta byla vyměněna komplet za novou (sada) a od te doby už to nedělalo. Tak jestli to nemuže byt už sjeta spojka nebo něco s přitlačnakem taky. Nad tim diferencialem bych taky přemejšlel. Tak good luck Asi se opravdu přestanu soustředit na ty silentbloky a rozhodím převodovku a spojku:grr Citovat
ozzy56 Odesláno 11. říjen 2008 Odesláno 11. říjen 2008 Původně zaslal: gen.Migen čtu to tu, a mužu jen moji zkušenost. Ja sem asi před rokem řešil taky to, že když přidam plyn, bylo citit jakoby šel prvně motor a pak kola, takovej cuk. Nevěděl sem čim to je. Pak mě praskla spojka, ta byla vyměněna komplet za novou (sada) a od te doby už to nedělalo. Tak jestli to nemuže byt už sjeta spojka nebo něco s přitlačnakem taky. Nad tim diferencialem bych taky přemejšlel. Tak good luck Taky bych uvažoval i o spojce--dělat to může rozsypané odpruže- ní lamely,chvíli to cuká,než ten koš praskne a je konec--zbývá jen výměna spojky (na stopro to není ten silentblok,ale něco v mecha- nice) Vysvětlovalo by to i ten pozdní pohyb opačného kola... [upravil dne 11/10/08 ozzy1956] Citovat
Pepouch Odesláno 11. říjen 2008 Autor Odesláno 11. říjen 2008 Původně zaslal: ozzy1956 Původně zaslal: gen.Migen čtu to tu, a mužu jen moji zkušenost. Ja sem asi před rokem řešil taky to, že když přidam plyn, bylo citit jakoby šel prvně motor a pak kola, takovej cuk. Nevěděl sem čim to je. Pak mě praskla spojka, ta byla vyměněna komplet za novou (sada) a od te doby už to nedělalo. Tak jestli to nemuže byt už sjeta spojka nebo něco s přitlačnakem taky. Nad tim diferencialem bych taky přemejšlel. Tak good luck Taky bych uvažoval i o spojce--dělat to může rozsypané odpruže- Pánové asi budete mít pravdu,když se snažím pootáčet kolem a mám tam kvalt,tak slyším od převodovky suchý pískání a chrastění jakoby pružinek co se o něco zachytávají. ní lamely,chvíli to cuká,než ten koš praskne a je konec--zbývá jen výměna spojky (na stopro to není ten silentblok,ale něco v mecha- nice) Vysvětlovalo by to i ten pozdní pohyb opačného kola... [upravil dne 11/10/08 ozzy1956] Citovat
Pepouch Odesláno 11. říjen 2008 Autor Odesláno 11. říjen 2008 Pánové asi budete mít pravdu,když pootáčím kolem a mám tam kvalt,tak slyším od převodovky suchý plechový pískání a takový rachotění jakoby se zachytávali o něco pružinky:myslim Citovat
pavloucha Odesláno 11. říjen 2008 Odesláno 11. říjen 2008 dost se o tom tady psalo,většinou to byly problémy okolo spojky,jak jsem tak koukal Citovat
Pepouch Odesláno 11. říjen 2008 Autor Odesláno 11. říjen 2008 Dneska si dám v garáži noční směnu a spojka jde ven. Citovat
ozzy56 Odesláno 11. říjen 2008 Odesláno 11. říjen 2008 Ano,jsou tam myslím 4 pružiny--praskne jedna a lamela jde do kytek,pružiny vypadnou a protože jsou na odpružení dorazy,chvíli se s tím dá jezdit. Zkus jak psal--gen. Migen--jestli je to ono,dej jedničku auto potlač dozadu,potom nastartuj a při rozjezdu musíš cítit ,že by to jelo,ale nic a pak cuk a jedeš--ta vůle je největší při změně(z dopředu couvat a opačně) Stává se to málokdy,že se rozpadne lamela,ale stává.... Citovat
Pepouch Odesláno 11. říjen 2008 Autor Odesláno 11. říjen 2008 Jdu to vyzkoušet a pak hurá do garáže. Díky za rady kluci:) Citovat
ozzy56 Odesláno 11. říjen 2008 Odesláno 11. říjen 2008 Noo,jestli budeš fakt dělat v noci na zemi v garáži tu spojku,tak opravdu nezávidím...hlavně vyrabovat ty díly nad a kolem převodovky ven ,hlavně všechny imbusy a torxy si vem,dělal jsem to loni kolegovi--taky na zemi v garáži a už asi nikdy,jak člověk stárne,tak holt na to nemá....ať se daří Citovat
gen.Migen Odesláno 12. říjen 2008 Odesláno 12. říjen 2008 Já jen doufám, že když už to budeš mít rozdělaný, aby to tím bylo. Aby nepřišla drsná práce v niveč. To by nebylo dobrý Tak hodně štěstí a pak prosim napiš jak to dopadlo. Citovat
Pepouch Odesláno 14. říjen 2008 Autor Odesláno 14. říjen 2008 Tak pánové práce to teda byla,ale měli jste pravdu,spojka byla na hadry,přesněji přítlačák,nechápu jak mohla ta spojka fungovat.Dvě utžený pružiny. Dal jsem komplet novou sadu od Lucase a paráda! Vibrace a rezonování zmizelo,a já konečně jezdím jako v PEUGEOTU:roker Díky vám všem za rady,máte na tom vyhledání problému hlavní zásluhu:super Citovat
Gargamell Odesláno 15. říjen 2008 Odesláno 15. říjen 2008 Blahopřeji k odstranění závady, odvaze a šikovnosti. Smekám... Mimochodem jak nákladné je vyměna toho silentbloku pod motorem? Díky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.