rosta12345 Odesláno 6. říjen 2008 Odesláno 6. říjen 2008 Původně zaslal: Čipos mam tam 175/65R14 82t nemaji ty disky nevhodne ET ? Citovat
vinorak Odesláno 7. říjen 2008 Odesláno 7. říjen 2008 hledej no jednoduše řečeno ET určuje jestli kolo jako celek poleze víc ven z podběhu nebo naopak dovnitř. Je to různé u každého auta a taky velikosti ráfku. Citovat
kobra Odesláno 10. říjen 2008 Odesláno 10. říjen 2008 A co dělá spotřeba s těma širšíma gumama ? Citovat
vinorak Odesláno 11. říjen 2008 Odesláno 11. říjen 2008 Původně zaslal: kobra A co dělá spotřeba s těma širšíma gumama ? no na 185 asi tak 3 deci takže průměr asi 6.1 Citovat
Čipos Odesláno 21. říjen 2008 Autor Odesláno 21. říjen 2008 tak ja jsem zjistil ze mi tam chybí ta guma o kterou se zaraží to odpruzeni!!! no tak jsem si ji objednal a uvidím estli mi to pomuze!!! jj no a casem vymenim ty torzky az na to budu mit!! Citovat
Bartik333 Odesláno 5. listopad 2008 Odesláno 5. listopad 2008 Abych se taky pripojil. Mam 185/65 14\'\' a nedru ani plne nalozeny. Byla sice boda kdy jsem drel o vnitrni stenu blatnuku, ale tacilo vzit kladivko a par pesne mirenych bouchnuti to zpravilo. Kde ti to presne dre??? Na vnitrnim stene blatniku bo na vnejsi strane blatniku. Jestli teda chapes, jak to myslim. Citovat
Čipos Odesláno 6. listopad 2008 Autor Odesláno 6. listopad 2008 jj vim dře mi to ze vnitř blatníku!! to druhe nedře bo je vyhnute do A!! Citovat
riderRLM Odesláno 6. listopad 2008 Odesláno 6. listopad 2008 Původně zaslal: Čipos jj vim dře mi to ze vnitř blatníku!! to druhe nedře bo je vyhnute do A!! druhu napravau alebo repas tej tvojej Citovat
Bartik333 Odesláno 6. listopad 2008 Odesláno 6. listopad 2008 tak to normalne poklepej kladivem jako ja. Staci to jen kousek promacknout a mas klid. Citovat
Čipos Odesláno 7. listopad 2008 Autor Odesláno 7. listopad 2008 mam enem jednu napravu a jedno kolo je dobre a dře!!! druhe je vyhle a nedře!!! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.