AnotherOne Odesláno 30. září 2008 Odesláno 30. září 2008 To si piš, že je. Ale je to len vo fáze tu na fóre, a gule na to vytlačenie asi nikdy mať nebudem Citovat
marisw Odesláno 30. září 2008 Autor Odesláno 30. září 2008 ale ja poznam napr. takeho cloveka, ktory si tam dopisal co chcel..... :D Původně zaslal: AnotherOne To si piš, že je. Ale je to len vo fáze tu na fóre, a gule na to vytlačenie asi nikdy mať nebudem Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.