vladovilk Odesláno 27. září 2008 Odesláno 27. září 2008 Ako na106 vymením žiarovku osvetlenia zapaľovača. Diki Citovat
kujon106 Odesláno 27. září 2008 Odesláno 27. září 2008 Tam je jedna společná pro všechny čudlíky. Sundáš to točítko regulace větrání, pod nim je šroubek, vyndáš plastík a seš u žárovky Citovat
vladovilk Odesláno 27. září 2008 Autor Odesláno 27. září 2008 A mne sa zdalo že ich tam je viac, lebo ten ostatok - ohrev okna a smerovky svietia. Citovat
killer Odesláno 29. září 2008 Odesláno 29. září 2008 Každý tlačítko má svoji žárovku.Vim to protože sem je měnil za modrý podsvícení.Ale vyndat je není žádná sranda a co teprv zapalovač protože se musí vyndat celej středovej panel.Ale trochu šikovnosti zkoumání šťourání a jde všechno-když sem to zvládnul i já tak každej;). Citovat
kujon106 Odesláno 29. září 2008 Odesláno 29. září 2008 tak to nevim jak to máte děláno vy, ale já tam fakt mám jen jednu, je to malinko vidět na následujícím obrázku: Citovat
kujon106 Odesláno 29. září 2008 Odesláno 29. září 2008 i když teďka sem znejištěl, neboť vim že sem to měnil kůlivá tomu že mi něco nesvítilo - a nejsem si jist jestli budíky nebo ty šoupátka. Rozdělávat se mi to zbuhdarma nechce, ale asi budete mít pravdu, omlouvám se Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.